Bodrum Gündem

Yurtiçi Kargo’dan Milas’a ve MİTSO’ya özel indirim uygulaması

Yurtiçi Kargo’dan Milas’a ve MİTSO’ya özel indirim uygulaması
01.12.2021
0
A+
A-

Yurtiçi Kargo, Milas’a ve Milas Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine özel indirim uygulamaya başladı. Yurtiçi Kargı Milaslı zeytin ve zeytinyağı üreticilerini desteklemek amacıyla Milas’tan gönderilecek zeytin ve zeytinyağı gönderilerine yüzde 40 indirim uygulaması başlatırken MİTSO üyelerine de gönderilerinde yüzde 25’ten başlayan oranlarda indirim uygulayacak.

Bodrum Gündem Haber

Yurtiçi Kargo’nun Milas Acentesi Yöneticisi Mutlu Eryılmaz ile Bölge Satış Uzmanı Emre Gök, MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’i ziyaret ettiler. Eryılmaz ve Gök, MİTSO’nun zeytin ve zeytinyağı üreticileri için yaptığı çalışmalara kendilerinin de destek olmak istediklerini belirterek Milas’tan gönderilecek zeytin ve zeytinyağı gönderilerine liste fiyatı üzerinden yüzde 40 indirim uygulayacaklarını bildirdiler. Eryılmaz ve Gök, MİTSO üyelerine de gönderilerinde yüzde 25’ten başlayarak yükselen oranlarda indirim yapacaklarını ifade ettiler.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de Yurtiçi Kargo Milas Acentesi Yöneticisi Mutlu Eryılmaz ile Bölge Satış Uzmanı Emre Gök’e teşekkür ederek “Sizin Milaslı zeytin ve zeytinyağı üreticisine verdiğiniz destek çok önemli. Her şeyden önce Milaslı zeytin ve zeytinyağı üreticileri adına size çok teşekkür ederim. Son zamanlarda Milas’tan zeytin ve zeytinyağı almak için diğer illerden gelen talepte çok artış olmaya başlamıştı. Ancak üreticimiz kargo ücretlerini fiyatlara yansıtmakta zorlanıyordu. Bu nedenle Yurtiçi Kargo’nun zeytin ve zeytinyağı üreticimize verdiği desteğe çok teşekkür ederim” dedi.

Yurtiçi Kargo’nun MİTSO üyelerine de yüzde 25’ten başlayan ve artan oranlarda indirim uygulaması için de teşekkür eden Özer, “MİTSO üyelerimiz adına da Yurtiçi Kargo’ya teşekkür ederim. Bugünkü ekonomik ortamda üyelerimize verdiğiniz bu destek büyük anlam taşıyor” diye konuştu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.