enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Bodrum’dan Türkiye’ye gönül köprüsü kuruluyor

Bodrum’dan Türkiye’ye gönül köprüsü kuruluyor

MHP Bodrum İlçe Teşkilatı Gönül Köprüsü projesi kapsamında Tüm Türkiye’ye gezi düzenliyor. İlk durak Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgeleri.

Bodrum Gündem Haber

MHP Bodrum İlçe Başkanı İbrahim Bilgi, Türkiye’nin farklı illerinden gelip Bodrum’da yaşamayı seçmiş vatandaşlarımızın şehirlerini ziyaret etmeye hazırlanıyor. Bilgi’nin ilk ziyareti Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerine olacak.

Bodrum’dan Gönül Köprüsü Kuracağız…

Farklı illerden gelip Bodrum’da yaşayan vatandaşlarımızın aileleri, akrabaları, atalarıyla gönül köprüsü kuracaklarını belirten İbrahim Bilgi; “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli ve MHP’nin siyaset anlayışı, “önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben”dir. Bizler siyaseti sadece ülkemiz ve milletimize hizmet için yapıyoruz. Bodrum’da ülkemizin çeşitli bölgelerinden gelip yaşayan çok sayıda vatandaşımız var. Hem bu vatandaşlarımızın doğduğu yerleri, akrabalarını ziyaret edeceğiz, hem de bu şehirlerdeki il ve ilçe teşkilatlarını ziyaret edip, ülküdaşlarımızla bir araya geleceğiz. Bodrum’dan tüm Türkiye’ye gönül köprüsü kuracağız. İlk ziyaretimiz yaz başında Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerine olacak. Bu tür ziyaretlerimizi belirli periyotlarla devam ettireceğiz” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.