enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Dış politikada yeni fetihler gerçekleştireceğiz 

Dış politikada yeni fetihler gerçekleştireceğiz 
03.03.2022
0
A+
A-

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Sivas’ta gerçekleştirilen Erbakan Hocamızı anma programında yaptığı açıklamada “Bu salonları dolduran milli görüşçüler ikinci 40 yılda, yeni fetihler gerçekleştireceklerdir. Dış politikada yeni fetihler gerçekleştireceğiz. Çifte standart olmayacak, savaşlar ve işgaller ortadan kalkacak, sömürü olmayacak, kaba kuvvet değil hak ve haklılık üstün tutulacak” dedi.

Bodrum Gündem Haber 

Millî Görüş lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın vefatının 11’inci yılı nedeniyle Sivas’ta Fidan Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nde düzenlenen ‘Şefkatin Başkanı, Milletin Erbakan’ı’ temalı programa Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Genel Başkan Yardımcısı Naim Öztürk, Sivas Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Duman, il başkanları, partililer ve çok sayıda davetli katıldı.

Lider ülke Türkiye’nin Necmettin Erbakan’ın dava erleri sayesinde kurulacağını söyleyen Erbakan, “İnşallah yeni dönemde ‘Bana ne Amerika’dan’ diye haykıran ve bu sözün gereğini yerine getiren kadrolar, koltuk için değil ümmet için çalışan kadrolar, aldanmayan ve aldatmayan kadrolar, ümmetin ve insanlığın kurtuluşu için davası için bedel ödemekten korkmayan kadrolar, ikinci 40 yılda da yine milli görüşün içerisinden çıkacaktır. Erbakan Hoca’mızın D8’i kurduğu birinci 40 yıldan sonra ikinci 40 yılda onun yolundan yürüyen dava erleri D60 hedefine ulaşacaklardır. Erbakan Hoca’mızın çekiç gücü, Amerikan askerlerini Anadolu’dan kovduğu birinci 40 yıldan sonra ikinci 40 yılda onun yolunda yürüyen dava erleri, en kısa zamanda gelecek, İncirlik ve Kürecik üslerini kapatacaktır. Millî görüşün koalisyon ortağı olduğu birinci 40 yıldan sonra ikinci 40 yılda milli görüşçü dava erleri, milli görüşü tekrar iktidar yapacaktır. Erbakan Hoca’mızın Kıbrıs’ı kurtardığı birinci 40 yıldan sonra ikinci 40 yılda Suriye, Irak, Kudüs, Yemen ve Filistin kurtarılacaktır. İkinci 40 yılda mazlumlara umut ve zalimlere korku verecek lider ülke Türkiye, Erbakan Hoca’mızın dava erleri sayesinde kurularak hayata geçirilecektir” dedi.

Dış politikada yeni fetihler gerçekleştireceğiz…

Dış politika hedeflerini anlatan Erbakan, “Bu salonları dolduran milli görüşçüler ikinci 40 yılda, yeni fetihler gerçekleştireceklerdir. Dış politikada yeni fetihler gerçekleştireceğiz. Çifte standart olmayacak, savaşlar ve işgaller ortadan kalkacak, sömürü olmayacak, kaba kuvvet değil hak ve haklılık üstün tutulacak. Ekonomide fetihler gerçekleştireceğiz. Haksız kazançlar ortadan kalkacak. Karşılıksız para ve faiz ortadan kalkacak. Gelir ve servet dağılımda adalet tesis edilecek. Sadece imtiyazlılara değil, herkese refah sağlanacak. Dünya Siyonizm’inin en büyük sömürü aracı olan Amerikan dolarının hakimiyetine son verilecek ve İslam dinarına geçilecek inşallah. Dünya Siyonizm’ine, zalimlere selam durmayacağız” diye konuştu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.