Bodrum Gündem

Bodrum Amerikan Hastanesi’nden Mitso üyelerine özel

Bodrum Amerikan Hastanesi’nden Mitso üyelerine özel
23.03.2022
0
A+
A-

Milas Ticaret ve Sanayi Odası, üyelerine indirimli sağlık hizmeti sağlanması için Bodrum Amerikan Hastanesi ile hizmet sözleşmesi imzaladı.

Bodrum Gündem Haber

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ile Bodrum Amerikan Hastanesi Başhekim Yardımcısı Erkan Ak arasında imzalanan sözleşme ile MİTSO üyeleri ve birinci derece akraba sayılan anne, baba, eş, çocuk ve evlenmemiş kardeşleri indirimli sağlık hizmetinden yararlanabilecekler. Bir yıl süreyle geçerli olacak protokol, tarafların iptali söz konusu olmaz ise sonraki yıllarda da aynen devam edecek. Sözleşme kapsamında Bodrum Amerikan Hastanesi, MİTSO üyelerinden mesai saatleri dışında ve tatil günlerinde doktor ücreti de dâhil, hiçbir hizmet için fazla ücret talebinde bulunmayacak.

MİTSO ile Bodrum Amerikan Hastanesi arasında imzalanan hizmet sözleşmesine hastane adına imza koyan Başhekim Yardımcısı Erkan Ak ile Hastanenin Kurumsal Anlaşmalar Uzmanı Erdem Uğur, sözleşme için “Her iki kuruma da hayırlı olsun” dileğinde bulundular. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de “MİTSO olarak üyelerimize ve birinci derecede yakınlarına böylesine seçkin bir hastanenin sağlık hizmetlerinden indirimli olarak yararlanma olanağı sağlamış bulunuyoruz. Hem üyelerimiz için hem de Bodrum Amerikan Hastanesi için hayırlı olsun. Her ne kadar sözleşmenin geçerlik süresi bir yıl olsa da sonraki yıllarda da aynen devam edecektir” diye konuştu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.