enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Bakan Akar, Yunanistanlı mevkidaşı Panagiotopoulos ile görüştü

MİLLİ SAVUNMA BAKANI HULUSİ AKAR, BRÜKSEL’DEKİ NATO KARARGAHI’NDA YUNANİSTAN SAVUNMA BAKANI NİKOS PANAGİOTOPOULOS İLE GÖRÜŞTÜ. GÖRÜŞMEDE MEVCUT SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN İLETİŞİM KANALLARININ AÇIK TUTULMASI VE POZİTİF GÜNDEME ODAKLANILMASI ÜZERİNDE DURULDU.

Bakan Akar, Yunanistanlı mevkidaşı Panagiotopoulos ile görüştü
16.06.2022
0
A+
A-

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Brüksel’deki NATO Karargahı’nda Yunanistan Savunma Bakanı Nikos Panagiotopoulos ile görüştü. Görüşmede mevcut sorunların çözümü için iletişim kanallarının açık tutulması ve pozitif gündeme odaklanılması üzerinde duruldu.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, NATO Savunma Bakanları Toplantısı çerçevesinde geldiği NATO Karargahı’ndaki yoğun mesaisini sürdürüyor. Toplantı dolayısıyla oturumlara katılan Bakan Akar, Yunanistan Savunma Bakanı Nikos Panagiotopoulos ile de görüştü. NATO Savunma Bakanları Toplantısı’nın “Savunma ve Caydırıcılık” konulu oturumunun ardından gerçekleştirilen görüşmede, mevcut sorunların çözümü için iletişim kanallarının açık tutulması, pozitif gündeme odaklanılması, bunun iyi komşuluk ilişkileri ile ikili ve bölgesel iş birliğine sağlayacağı katkı, tansiyonun düşürülmesi için diyaloğun sürdürülmesinin önemi üzerinde duruldu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.