Bodrum Gündem

Yeni fahri trafik müfettişleri görevlendirildi

MUĞLA İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN İL GENELİNDE TRAFİK GÜVENLİĞİNİN SAĞLANMASI AMACIYLA EĞİTİMLERİNİ TAMAMLAYAN YENİ FAHRİ TRAFİK MÜFETTİŞLERİNİN GÖREVLENDİRİLDİĞİ AÇIKLANDI

Yeni fahri trafik müfettişleri görevlendirildi

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Muğla genelinde trafik güvenliğinin sağlanması amacıyla eğitimlerini tamamlayan yeni fahri trafik müfettişleri görevlendirildi.

Bodrum Gündem Haber

Fahri trafik müfettişlerinin sayısının belirtilmediği açıklamada “İlimizde trafik güvenliğinin sağlanması amacıyla eğitimlerini tamamlayan yeni fahri trafik müfettişleri görevlendirilmiştir. ‘Trafiğin gizli gözleri’ olan fahri trafik müfettişleri görev saati sınırlaması olmaksızın ülkenin her yerinde görevli ve yetkilidir. Caddede, sokakta, ilçede, kentte ve şehirlerarası yolda belki de bindiğiniz otobüsün yan koltuğunda bir fahri müfettişin sizinle yolcu olarak seyir edebileceği unutulmamalıdır. Vatandaşlarımızın, trafik ekiplerinin ve KGYS üzerinden yapılan elektronik denetimlerin yanı sıra, Fahri Trafik Müfettişlerince de trafik ortamında denetlendikleri, Fahri Trafik Müfettişliği görevini üstlenen kişiler görevinin bilincinde, üstlendikleri görevlerini kişisel hırslarından uzak uygulamaktadırlar” denildi.

YK-Enerji-14062024
YK-Enerji-14062024
previous arrow
next arrow
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.