enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Belediye Halk Plajları Sezona Hazır

Bodrum Belediyesi, ilçe sakinlerine ve gelen misafirlere kaliteli hizmet verilebilmek için çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Bodrum Gündem Haber

Bodrum Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü ile Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda, vatandaşların plajlardan ve denizden rahat bir şekilde faydalanabilmesini sağlamak için yarımada genelinde hizmetler devam ediyor.

Yarımada genelindeki 11’i Mavi Bayraklı toplam 70 Halk Plajına 1000’in üzerinde şemsiye yerleştirildi. Ekipler ayrıca soyunma kabinlerinin bakımı, cankurtaran kulelerinin yenilenmesi, denize şamandıra çekilmesi, plaj genelinde tesviye çalışmaları tamamlanırken; temizlik ve bakım çalışmaları da sürekli olarak gerçekleştirilip denetleniyor.

Belediye Başkanı Ahmet Aras, vatandaşların sahil ve plajlardan en verimli şekilde faydalanabilmesi için belediyenin sezon boyunca çalışmalarına devam edeceğini belirtirken, her geçen sezon hizmet kalitesini artırmak için de var güçleriyle çalıştıklarını ifade etti.

Bodrum’da, 2016 yılında 15 noktada faaliyet gösteren belediye halk plajı sayısı 2022’de 70’e yükseltildi.

Yorumlar

  1. süleyman meriç dedi ki:

    Yarımada genelinde geçen yıllarda uygulanan tüm sahillerin denizden 1 metre içeriye kadar olan kısım halkın kullanımındadır kararına ne oldu?uygulamadan kaldırıldı mı?Tüm sahiller kamunun kullanımına açıktır ilkesi,halk plajları ile ortadan kaldırıldı mı? Fatih bey,aslında bu haber içinde daha bir çok haber saklıyor,bu konuda yorum haberleri bekliyoruz.iyi çalışmalar.