enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Marmaris’te alevler çöplük mevkiine ilerliyor

MUĞLA’NIN MARMARİS İLÇESİNDE SÜREN ORMAN YANGINI RÜZGARIN DA ETKİSİYLE ÇÖPLÜK MEVKİİNE İLERLİYOR. EKİPLER, YOLUN KARŞISINDAKİ AĞAÇLARI ISLATIP TAHKİMAT YAPARAK YANGININ İLERLEMEMESİ İÇİN UĞRAŞ VERİYOR.

Marmaris’te alevler çöplük mevkiine ilerliyor
23.06.2022
0
A+
A-

Muğla’nın Marmaris ilçesinde süren orman yangını rüzgarın da etkisiyle Çöplük mevkiine ilerliyor. Ekipler, yolun karşısındaki ağaçları ıslatıp tahkimat yaparak yangının ilerlememesi için uğraş veriyor.

Muğla’nın Marmaris ilçesinde süren orman yangını, rüzgarın da etkisiyle Değirmenyanı mevkiinden Çöplük mevkiine doğru ilerlemeye başladı. Yangının etkisiyle dumanlar altında kalan çöplük mevkii dron ile havadan görüntülenirken, Marmaris’in yeşil ormanları adeta dumanların içinde kayboldu.

Yangının ilerleyişini durdurmak için yoğun mücadele veren ekipler ise yolun karşısındaki ağaçları ıslatarak korumaya alırken, alevlerin geldiği yöndeki ağaçların bir kısmını ise devirerek tahkimat oluşturuyor. Ekipler, bu şekilde alevlerin önünü keserek yangının daha fazla ilerlemesini önlemek için uğraş veriyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.