Bodrum Gündem

Marmaris Belediyesi’nden ücretsiz internet hizmeti

SOSYAL BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI İLE HİZMETLERİNE DEVAM EDEN MARMARİS BELEDİYESİ, 19 MAYIS GENÇLİK MEYDANI’NDA ÜCRETSİZ İNTERNET HİZMETİ BAŞLATTI.

Marmaris Belediyesi’nden ücretsiz internet hizmeti
18.07.2022
0
A+
A-

Sosyal belediyecilik anlayışı ile hizmetlerine devam eden Marmaris Belediyesi, 19 Mayıs Gençlik Meydanı’nda ücretsiz internet hizmeti başlattı.

Bodrum Gündem Haber
Marmaris Belediyesi bir ilki daha hayata geçirerek kentin en işlek bölgesi olan 19 Mayıs Gençlik Meydanı’nda ücretsiz internet hizmeti başlattı. Uygulamadan yararlanmak isteyenlerin, T.C. kimlik numaraları ve cep telefonu numaraları ile gelen şifreyi girdikten sonra istedikleri zaman bu hizmetten yararlanabileceği, bir kişinin haftada 5 GB ücretsiz wi-fi hizmetinden faydalanabileceği açıklandı.
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, “Cep telefonlarıyla beraber internet hepimiz için önem arz eder hale geldi. Biz de sosyal belediyecilik anlayışımız doğrultusunda vatandaşlarımızın ve Marmaris’e gelen misafirlerimizin ücretsiz, hızlı ve güvenli bir internet bağlantısı ile tüm dünyadaki gelişmelere anında ulaşabilmeleri için halkımızın yoğun olarak bulunduğu 19 Mayıs Gençlik Meydanı’nda ücretsiz internet hizmetini başlattık. İlerleyen günlerde wi-fi hizmetini ihtiyaç bulunan bölgelere de taşıyacağız” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.