enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Muğla Emniyeti orman yangınlarına karşı teyakkuzda

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI TARAFINDAN ORMAN YANGININA RİSKLİ BÖLGELERE 31 AĞUSTOS TARİHİNE KADAR GİRİŞLERİ YASAKLARKEN, MUĞLA’DA İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ VE MENTEŞE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ DE ORMAN YANGININA KARŞI TEYAKKUZA GEÇTİ.

Muğla Emniyeti orman yangınlarına karşı teyakkuzda
21.07.2022
0
A+
A-

İçişleri Bakanlığı tarafından orman yangınına riskli bölgelere 31 Ağustos tarihine kadar girişleri yasaklarken, Muğla’da İl Emniyet Müdürlüğü ve Menteşe ilçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri de orman yangınına karşı teyakkuza geçti.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre artan sıcaklık değerleri sonrasında Muğla Emniyet Müdürlüğü ekipleri meydana gelebilecek orman yangınlarına karşı vatandaşlara uyarıda bulunurken, orman yangını için riskli bölgelerde devriye görevi yürütüyor. Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ve Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler ormanlık ve piknik alanları ile orman yoluna çıkan yollarda denetimlere başladı.

Ormanlık alanlarda gördükleri araçlar üzerinde denetleme yapan ekipler vatandaşlara ormanlık alanlara girişlerin 31 Ağustos 2022 tarihine kadar kapalı olduğunu konusunda uyarıda bulunuluyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.