enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Mor ve Ötesi Bodrum’a sığmadı

ALTERNATİF ROCK DÜNYASININ SEVİLEN İSİMLERİNDEN MOR VE ÖTESİ, ÖNCEKİ AKŞAM KERKİSOLFEJ’İN DÜZENLEDİĞİ YAZ KONSERLERİ KAPSAMINDA BODRUM ANTİK TİYATRO BTCTURK PRO SAHNESİNDE HAYRANLARIYLA BULUŞTU

Mor ve Ötesi Bodrum’a sığmadı
01.08.2022
0
A+
A-

Alternatif rock dünyasının sevilen isimlerinden Mor ve Ötesi, önceki akşam Kerkisolfej’in düzenlediği Yaz Konserleri çerçevesinde Bodrum Antik Tiyatro sahnesinde hayranlarıyla buluştu.

Biletlerin saatler öncesinden tükendiği konserde Mor ve Ötesi hayranları kapıda uzun kuyruklar oluşturdu. Kerki Solfej organizasyonuyla gerçekleşen konserinin başlangıcını ‘Forsa’ şarkısıyla yapan Mor ve Ötesi, Bodrum Antik Tiyatro’yu dolduran binlerce hayranına akıllarda iz bırakacak bir konser yaşattı.

Mor ve Ötesi solisti Harun Tekin ise, “Harika görünüyorsunuz. Sizin sayenizde çok mutlu bir akşam geçiriyoruz. 25 yıldan fazladır, sadece sevdiğimiz şeyleri yapmanın ödülü bu kadar güzel. Size çok teşekkür ederiz” dedi.

Seyircisinin alkışları eşliğinde yeniden sahneye dönen Mor ve Ötesi “Bir Derdim Var” şarkısına binlerce hayranıyla birlikte bis yaparak konseri sonlandırdı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.