enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

O Doktor FETÖ soruşturmasından ihraç edildi

14 MART TARİHİNDE MUĞLA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ ACİL SERVİSTE GÖREVLİ İCAPÇI DOKTOR TAHİR TARIMER, UZMAN ÇAVUŞ İLE YAŞADIKLARI ARBEDE SONRASI DARP EDİLDİĞİNİ İDDİA ETMİŞ, GÜVENLİK KAMERA KAYITLARININ ORTAYA ÇIKMASINDAN SONRA DA DARP EDİLEN KENDİSİ DEĞİL, UZMAN ÇAVUŞUN OLDUĞU ORTAYA ÇIKMIŞTI.

O Doktor FETÖ soruşturmasından ihraç edildi

14 Mart tarihinde Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil serviste görevli icapçı Doktor Tahir T., Uzman Çavuş ile yaşadıkları arbede sonrası darp edildiğini iddia etmiş, güvenlik kamera kayıtlarının ortaya çıkmasından sonra da darp edilen kendisi değil, Uzman Çavuşun olduğu ortaya çıkmıştı.

Bodrum Gündem Haber

Olay sonrası hem idari, hem de adli soruşturma başlatılırken, doktor hakkında FETÖ/PDY soruşturması da başlatılarak 2 ay süre ile geçici olarak açığa alınmıştı. Dr. Tahir T. hakkında başlatılan FETÖ/PDY soruşturması tamamlanırken, Sağlık Bakanlığı tarafından doktor görevinden ihraç edildi.

Alkışlanarak taburcu edilmişti…

Bir gün sonra kamuoyuna ‘Uzman Çavuş’tan Doktora darp’ iddiası ile hastane acil servis önünde hekimler tarafından açıklama yapıldı. Muğla Cumhuriyet Başsavcılığı olayla ilgili soruşturma başlatıldığını açıkladı. Uzman Çavuş Ali A.’nın Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrah Servisinde ameliyatının yapılmasının ardından taburcu olurken yaklaşık 20-25 kişilik hastane personeli tarafından alkışlarla protesto edilerek hastaneden taburcu edildi.

Güvenlik kamerası doktorun yalanını ortaya çıkardı…

Muğla’da yaşanan olaylara ilişkin güvenlik kameralarının ortaya çıkması ile gerçekler ortaya çıktı. Güvenlik kamera kayıtlarında acil serviste yaşanan darp olayının Uzman Çavuş tarafından gerçekleştirilmediği Uzman Çavuş’un fiziki saldırıya uğradığı görüldü.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.