Bodrum Gündem

Marmaris Belediye Başkanı Oktay minik öğrencileri ağırladı

ANAOKULU ÖĞRENCİLERİ 20 KASIM DÜNYA ÇOCUK HAKLARI GÜNÜ DOLAYISIYLA MARMARİS BELEDİYE BAŞKANI MEHMET OKTAY’I ZİYARET ETTİ.

Marmaris Belediye Başkanı Oktay minik öğrencileri ağırladı
19.11.2022
0
A+
A-

Muğla’nın Marmaris ilçesinde özel bir anaokulunun öğrencileri 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü dolayısıyla Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay’ı ziyaret etti.

Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü dolayısıyla anaokulu öğrencilerini ağırladı. Özel bir kreş ve anaokulundan gelen 17 öğrenci, çocuk haklarıyla ilgili hazırladıkları pankartlarla belediye binasına giriş yaptı. Belediye Başkanı Mehmet Oktay’la bir araya geldikleri toplantı salonunda ise tek tek pankartlarda yazılı olan haklarını dile getirdi.

Çocukların gününü kutlayan Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, “Tüm bu saydıklarınız hatta çok daha fazlası sizlerin hakkı. Bizler de Marmaris Belediyesi olarak önceliğimiz olan sizler ve gençler için çalışıyoruz. Elbette günlük rutin işlerimiz var ama yaptığımız bütün işlerde başta siz çocuklarımız ve gençlerimizi daha öncelikli değerlendiriyoruz” diye konuştu.

Sonrasında çocukların belediyeden isteklerini soran Oktay’a minikler de sokak hayvanlarına mama, müze, yeni parkları gibi taleplerini iletti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.