Bodrum Gündem

Bodrum Ticaret Odası’na onur ödülü

Bodrum Ticaret Odası’na onur ödülü

Bodrum Ticaret Odası (BODTO) EMITT turizm fuarında Onur ödülüne layık görüldü. Destinasyonlar dalında 2006 yılından beri fuar katılımını sürdüren ve Bodrum standını organize eden BODTO adına ödülü fuarlardan sorumlu Meclis Üyesi Toros Demirdöven aldı.

Bodrum Gündem Haber

Ödülü EMITT Satış müdürü Ramazan Kaya’nın takdimi ile alan Demirdöven bu ödülün yıllar süren bir emeğin karşılığı olduğunu belirtirken Bodrum standına katkı veren Bodrum Belediyesi başta olmak üzere tüm kurum ve kuruluşlar, Oda üyeleri ve fuar ekibine teşekkürlerini sunarak şöyle dedi:

“Bodrum standı her zaman farkını ve karizmasını ortaya koyan bir toplantı alanı olmuştur. Özellikle son yıllarda işlediğimiz ‘Bodrum Standı Hepimizin’ sloganı ile üyelerimiz de kendilerini standımıza daha ait hissetmeye başladırlar. Fuarda reel olarak yer almak her zaman yüz yüze iletişim için daha iyi. Turizmde yüz yüze kurulan iletişimin yerini hiçbir şey tutamaz.”

Bu ödül de hem bizim çabalarımızın hem de Bodrum’un turizm zenginliğinin bir takdiridir…

Aldıkları ödül hakkında açıklama yapan BODTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon ise, “Bodrum başlı başına büyük bir marka ve biz Bodrum Ticaret Odası olarak bu markanın ticari ayağında gelişim sağlama gayreti içerisindeyiz. Bunu yaparken de üyelerimizin ticaret hacmini büyütmelerine dair çeşitli turizm fuarlarında boy gösteriyoruz.

Artık dünyada turizm trendleri değişiyor Bodrum bu trendlere en hızlı adapte olan yerlerin önünde geliyor. Bugün yarımadamızda çok kaliteli ve özgün yerel işletmelerimizin yanında büyük şehirlerden gelen üyelerimizin kurduğu modern işletmeler de söz konusu. Ayrıca dünya çapında markaların şubeleri de yine burada. Bodrum tüm bu turizm çeşitliliği içerisinde bambaşka bir yere doğru gidiyor.

Bugün aldığımız bu ödül de hem bizim çabalarımızın hem de Bodrum’un turizm çeşitliliğinin bir takdiridir.”  şeklinde konuştu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.