Bodrum Gündem

Beymen'lerde yılbaşı etkinlikleri

– Etkinliklerde, hediye kişiselleştirme alanları, söyleşi ve “workshop”lar, canlı DJ performansları, yılbaşına özel ikramlar, makyaj ve bakım uygulamaları gibi çeşitli deneyimler sunuluyor

Beymen'lerde yılbaşı etkinlikleri
16.12.2023
0
A+
A-

İSTANBUL (AA) – Beymen'in yılbaşı etkinlikleri, 16-17 Aralık ve 23-24 Aralık tarihlerinde İstanbul'da Zorlu Center, İstinyePark, Suadiye, Nişantaşı, Galataport; İzmir'de İstinyePark; Ankara'da Panora ve Armada Beymen mağazalarında gerçekleştirilecek.

Şirket açıklamasına göre, etkinliklerde, hediye kişiselleştirme alanları, söyleşi ve "workshop"lar, canlı DJ performansları, yılbaşına özel ikramlar, makyaj ve bakım uygulamaları gibi çeşitli deneyimler sunuluyor.

İstanbul'da Zorlu Center, İstinyePark ve Suadiye; İzmir'de İstinyePark; Ankara'da Panora ve Armada Beymen mağazalarında hediye kişiselleştirme alanları kuruldu.

Beymen Zorlu Center, yenilenen Beymen Kid's alanında bugün Paperwork ile yılbaşı süsü atölyesine ev sahipliği yapacak. İstanbul Oyuncak Müzesi'nin kurucusu, şair ve yazar Sunay Akın, yılbaşı hikayeleri, sirk kültürü ve oyuncaklar üzerine söyleşisi ile 23 Aralık Cumartesi günü Beymen Zorlu Center'ın konuğu olacak.

Özel sirk korteji İstanbul Zorlu Center, İstinyePark ve Suadiye, İzmir İstinyePark ve Ankara Panora Beymen mağazalarında yer alacak. Beymen Zorlu Center, İstinyePark, Suadiye ve Nişantaşı mağazalarında fotoğraf alanları kurulacak.

Sanatçı Göksu Gül'ün "Disco Pine" ve Aslı Şarman'ın "Surprise" isimli özel yılbaşı ağaçları, Zorlu Center ve Suadiye Beymen mağazalarında ziyaretçilerle buluşacak.

Beymen Galataport'ta giriş katına kurulan Magnum Let's Play Bar, Beymen dostlarına kendi Magnum'larını oluşturabileceği bir deneyim sunacak. Ayrıca Magnum'un Beymen için özel olarak tasarladığı yılbaşı ağacı da Beymen Galataport'ta sergilenecek.

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.