Bodrum Gündem

Köyceğiz’de din görevlilerine kimlik gelişimi semineri verildi

KÖYCEĞİZ’DE DİN GÖREVLİLERİNE KİMLİK GELİŞİMİ SEMİNERİ VERİLDİ

Köyceğiz’de din görevlilerine kimlik gelişimi semineri verildi
28.02.2024
0
A+
A-

Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde din görevlilerine, Diyanet İşleri Başkanlığının ailenin korunması ve güçlendirilmesine yönelik farkındalık çalışmaları çerçevesinde İlçe Müftülüğünce “Sağlıklı Kimlik Gelişimi” konulu seminer düzenlendi.

Açılış konuşmasını İlçe Müftüsü Ahmet Karagöz’ün yaptığı seminer Bodrum Müftülüğü ADRB Vaizi Ayşe Kıranın “Sağlıklı Kimlik Gelişimi” konulu sunumu ile devam etti. Vaiz Ayşe Kıran seminerde, “Çocuğumuzun Sağlıklı Kimlik Gelişimini Nasıl Destekleyebiliriz, Çocuk Nasıl Özdeşim Kurar, Hatalı Ebeveyn Tutumları” konularını işleyerek sunumlarını tamamladılar. Program sonrası Müftü Karagöz; “Rabbimizin anne-babalara ve toplumumuza birer nimet ve emaneti olan, hayatın süsü yavrularımızın her yönden sağlıklı gelişmesini temin için bugün bizlere seminer veren Bodrum Vaizimiz Ayşe Kıran hanımefendiye teşekkür ediyorum.” diyerek hediye takdiminde bulundu. Vaizlerin ve Kuran Kursu Öğreticilerinin konuşmacıya buket takdimi ile program sona erdi.

Köyceğiz Halk Eğitim Merkezi Konferans salonunda düzenlenen seminere İlçe Müftülüğünde görevli Vaizler, İmam-Hatipler, Müezzin Kayyımlar ve Kuran Kursu Öğreticileri katıldı.

YK-Enerji-14062024
YK-Enerji-14062024
previous arrow
next arrow
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.