Bodrum Gündem

Sahile akın eden vatandaşlar uzun araç kuyrukları oluşturdu

MUĞLA (İHA) – MUĞLA’NIN GÖZDE TURİZM BÖLGELERİNDEN OLAN AKYAKA’DA BAYRAM YOĞUNLUĞU YAŞANIRKEN, SAHİLLERE GİTMEK İSTEYEN VATANDAŞLAR UZUN ARAÇ KUYRUKLARI OLUŞTURDU.

Sahile akın eden vatandaşlar uzun araç kuyrukları oluşturdu

Muğla’nın gözde turizm bölgelerinden olan Akyaka’da bayram yoğunluğu yaşanırken, sahillere gitmek isteyen vatandaşlar uzun araç kuyrukları oluşturdu.

Bodrum Gündem Haber

Ramazan Bayramı tatilini fırsat bilen çok sayıda vatandaş, sahillere akın ederken, Muğla’nın önemli tatil beldelerinden olan Ula ilçesine bağlı Akyaka Mahallesi’nde de bayram yoğunluğu yaşandı. Havanın güneşli olmasını da değerlendirmek isteyen vatandaşlar, bayram ziyaretlerinin ardından bayramın ikinci gününde Akyaka sahillerine akın etti. Muğla’nın merkez ilçeleri olmak üzere çevre illerden de Akyaka’ya gitmek isteyen çok sayıda vatandaş, yollarda uzun araç kuyrukları oluşturdu. Zaman zaman kilometrelerce uzayan araç kuyruğu sebebiyle trafik de Aydın – Muğla Karayolunda trafiğin aksamasına sebep olurken, jandarma ve polis ekipleri de trafiğin normale dönmesi için yoğun çaba sarf etti. Bayram tatili dolayısıyla oluşan yoğunluğun hafta sonuna kadar devam etmesi bekleniyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.