Bodrum Gündem

Milas Belediyesi, 23 Nisan Şenliği İle Çocuklara Unutulmaz Bir Gün Sunacak

Milas Belediyesi, 23 Nisan Şenliği İle Çocuklara Unutulmaz Bir Gün Sunacak
19.04.2024
0
A+
A-

Milas Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşkuyla kutlamak için özel bir etkinlik düzenleyecek. 23 Nisan Salı günü saat 14.00’te Atapark Meydanı’nda gerçekleşecek olan şenlik, çocuklara yönelik birbirinden eğlenceli aktivitelerle dolu olacak.

Bodrum Gündem Haber

23 Nisan Salı günü saat 14.00’te Atapark Meydanı’nda gerçekleşecek şenlik kapsamında hazırlanan programla çocukların yüzlerini güldürmeyi hedefleyen Milas Belediyesi birbirinden eğlenceli aktiviteleri çocuklarla buluşturacak. Animatör eşliğinde gerçekleştirilecek eğlence programları ve yüz boyama etkinlikleri, çocukların hayal dünyasını renklendirecek ve özel anlar yaşatacak. Ayrıca, sosis balon etkinlikleri de çocukların keyifli zaman geçirmesini sağlayacak aktiviteler arasında yer alacak.

Tamamen çocuklara yönelik olarak hazırlanan programla, bugünün küçükleri ama yarının büyükleri olan çocukların yüzlerini güldürmeyi ve onlara unutulmaz bir gün yaşatmayı hedeflediklerini belirten Milas Belediye Başkanı Fevzi Topuz, “Milas’ı daha yaşanabilir, daha güzel bir şehir haline getirmek için yürüttüğümüz çalışmalarla, gelecek nesillere daha iyi bir yaşam sunma hedefimizi her zaman ön planda tutuyoruz. Milas Belediyesi olarak Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde attığımız her adım, hayata geçirdiğimiz her bir proje çocuklarımızın geleceğine yön vermektedir. Bu duygu ve düşüncelerle, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşkuyla kutluyor, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum.” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.