Bodrum Gündem

MUSKİ, Marmaris derelerini temizliyor

MUSKİ EKİPLERİ MARMARİS’TE KÖTÜ KOKUNUN VE SİNEK OLUŞUMUNUN ÖNÜNE GEÇMEK İÇİN DERE TEMİZLİK ÇALIŞMALARI YAPIYOR. EKİPLER İLÇEDE KETENCİ, KARADERE, VENEDİK DERELERİNİ TEMİZLERKEN FARKLI NOKTALARDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR.

MUSKİ, Marmaris derelerini temizliyor
01.07.2024
0
A+
A-

MUSKİ ekipleri Marmaris’te kötü kokunun ve sinek oluşumunun önüne geçmek için dere temizlik çalışmaları yapıyor. Ekipler ilçede Ketenci, Karadere, Venedik derelerini temizlerken farklı noktalarda çalışmalar devam ediyor.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) Genel Müdürlüğü ekipleri yaz sezonunda derelerde oluşabilecek kötü koku ve sinek oluşumunun önüne geçmek için temizlik çalışmalarına devam ediyor.

Ekipler il genelinde sürdürdükleri çalışmalar kapsamında turizm sezonu öncesi temizlik çalışmalarını tamamlarken, kirlenen derelerde rutin olarak bu çalışmalara devam ediyor.

MUSKİ Ekipleri Ketenci Deresini Temizledi

Son olarak Marmaris’te çalışma yapan MUSKİ Genel Müdürlüğü, burada Ketenci deresini temizledi. Derede yıkama, atık toplama, ızgara ve mazgal temizlikleri yapılırken çalışmalara Marmaris Belediyesi tarafından destek sağlandı. Yine MUSKİ ekipleri tarafından Ketenci deresi dışında Karadere, Venedik ve Cezaevi derelerinde de temizlik çalışmaları yapıldı.

MUSKİ ekipleri ayrıca Yetim ve Osmancık derelerinde çalışma başlatırken bu bölgeleri tamamlayıp Kocadere, Kavaklıdere’de çalışmalarına devam edecek.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.