enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

CHP BU KOMPLODAN GÜÇLENEREK ÇIKACAK VE İKTİDAR OLACAKTIR…

11.05.2010
0
A+
A-

SAYIN DENİZ BAYKAL CHPNİN ONURSAL GENEL BAŞKANI OLMALIDIR

Bugün istifasını açıklayan CHP Genel Başkanı ile ilgili kamuoyunun gündemine düşen iddiaların bir komplo olduğuna inanıyorum. Kamuoyuna yansıyan olay hem hukuk ve ahlak dışıdır hem de bireyin ve hanenin mahremiyetine bir tecavüz niteliğindedir.


Yaşanan bu komplonun arkasında kirli bir siyaset gölgesi olduğu inancındayım. Olayın, Türkiye’nin son derece hassas süreçten geçtiği bir döneme rast gelmesi bu gölgede iktidarın ipuçları olduğuna dair kuşkuları güçlendiriyor. Kararı yüce yargı verecektir. Sözkonusu olayın kamuyonun gündemine gelmesi üzerine Sayın Deniz Baykal’ı arayarak görüşlerimi ve üzüntülerimi  kendisi ile paylaştım.


Sayın Baykal, son derece onurlu bir hareket yaparak sürecin hem ailesine hem de partisine daha fazla zarar vermesini engellemiştir. Yerinde bir fedakarlık yapmıştır.


Kişisel olarak CHP’nin bu komplodan güçlenerek çıkacağına inanıyorum. CHP bu süreçte doğru adımları Fluoxetine price atacak ve iktidarın alternatifi  olacaktır. İktidara metoclopramide online geldiği zaman da  bu alçak komplonun hesabını soracaktır.

generic Colchicine

Bu durumun hesabını sormak, CHP’yi iktidar yapmak, Türkiye’yi mevcut siyasi iktidardan kurtarmak; ülkemizde laikliğin, demokrasinin ve kalkınmanın yolunu açmak biz CHP’lilerin borcudur.Bu borcu ödemek için bütün gücümüzle mücadele etmeye hazırız.


Sayın Deniz Baykal’a bugüne kadar ülkesine ve partisine yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkürlerimi sunuyor, bundan sonraki hayatında sağlık ve huzur diliyorum.


Önümüzdeki Kurultayda, örgütümüzün Sayın Deniz Baykal’ı ONURSAL GENEL BAŞKAN ilan etmesini ve kendisinin engin tecrübelerinden yararlanma yollarını açmasını teklif ve talep ediyorum.

Yazarın Diğer Yazıları
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.