enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

SEKAMdan Bodrum Yemekleri Kursu

Kursta, Bodrum Halk Eğitim Müdürlüğü öğretmenlerinden Ayşe Dinçeriş, Bodruma özgü geleneksel yemeklerin yapımı ve saklama koşulları, Semra Çalıkaya da geleneksel yemekleri modernleştirme adına bilgiler veriyor.

SEKAMdan Bodrum Yemekleri Kursu
16.09.2011
0
A+
A-


 

 

 

SEKAM’dan Bodrum Yemekleri Kursu Robaxin without prescription

 


Bodrum Belediyesi SEKAM (Semt Kadın Merkezi), Bodrum Halk Eğitim Merkezi ve Bodrum İlçe Tarım Müdürlüğü işbirliğiyle “Kepçe Kepçe Bodrum Projesi” kapsamında “Mutfağım” kursu başladı.


 


Bodrum Gündem Haber


Kursta, Bodrum Halk Eğitim Müdürlüğü öğretmenlerinden Ayşe Dinçeriş, Bodrum’a özgü geleneksel yemeklerin yapımı ve saklama koşulları, Semra Çalıkaya da geleneksel yemekleri modernleştirme adına bilgiler veriyor. Gümbet’teki Bodrum Belediyesi SEKAM’da başlayan kursta kadınlara lokum pilavı, kurutulmuş makarna, kurutulmuş mantı, erişte, keşkek, bergamot ve mandalina reçeli ile Bodrum Böreği yapılması öğretilecek.


 


 “Mutfağım” kursunun  ilk dersinde Bodrum Halk Eğitim Merkezi öğretmenlerinden Ayşe Dinçeriş lokum pilavı yapmayı öğretti. Altı kursiyerle başlayan kurs erişte yapımı ve pişirmeyi öğrenmeyle Perşembe ve Cuma günleri saat 10.00 – 13.00 arasında Bodrum Belediyesi SEKAM’da devam edecek.


 


Kurs ücretsiz olup, başvuru yoğunluğuna göre öğle sonrası kursları düzenlenebilecek.


 


Fluoxetine price  


cheap Brand Viagra  

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.