enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Son Kale Bodrum

04.01.2014
0
A+
A-

cheap Levitra Cumhuriyet Halk Partisi Bodrum Gençlik Örgütü tarafından “2014 Bodrum Gençlik Buluşması” düzenledi.

Bodrum Gündem Haber/4 Ocak 2014

Gecede yapılan konuşmalarda birlik beraberlik mesajları verilirken Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ise gençlere “ben de içinizden biriyim” diyerek seçim sürecinde çok çalışılması gerektiğini vurguladı. 2014 yerel seçimlerinin laik Cumhuriyet için büyük önem taşıdığını belirten Kocadon, “Sevgili gençler, biz laik Türkiye Cumhuriyetinin son kalesiyiz. Bunu asla unutmayın.” dedi.

chp gençlik kolları trafo 03 ocak 2014 (32)Kocadon, “Eğer bu Cumhuriyet giderse, bu bireysel hak ve özgürlükler giderse, birlik beraberlik içinde, eşit şartlarda bir arada olmamız, bu güzel günleri görmemiz mümkün olmaz.” diye konuştu.

Trafo Bodrum’da düzenlenen etkinliğe Bodrum Belediye Başkanı CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocadon, Yalıkavak Belediye Başkanı Mustafa Saruhan, CHP İlçe Başkanı Recai Seymen, CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Erhan Çetinkaya, CHP Muğla Gençlik Kolları Başkanı Mahir Akgül, CHP Bodrum Gençlik Kolları Başkanı Emrah Kaplan, CHP’li belediye meclis üyeleri ve parti yöneticileri başta olmak üzere çok sayıda partili genç katıldı.

“NE İŞİMİZ, NE UYKUMUZ BİZE ENGEL OLABİLİR”

CHP Bodrum Gençlik Kolları Başkanı Emrah Kaplan gecede yaptığı konuşmada, Bodrum gençliği olarak gece gündüz demeden sıkı bir şekilde çalıştıklarını ve daha büyük bir şevkle  çalışmaya devam edeceklerini belirterek  “Yarından itibaren buradaki kalabalığın hem seçim ofislerimizde, hem de parti binamıza gelip giden, partimize sürekli vakit ayıran bir kalabalığa dönüşmesini arzu ediyorum” dedi. Kaplan, “Bu saatten sonra uykumuz, dinlenmemiz, hatta yeri geldiğinde işimiz bile partimizi seçimlerde başarıya taşımamıza engel olmayacaktır.” diye konuştu.

isotretinoin without prescription chp gençlik kolları trafo 03 ocak 2014 (33)“BODRUM GENÇLİK KOLLARI DİĞER BELDE, İLÇE VE İLLERE ÖRNEKTİR”

CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen ise gençlere seçimlere 89 gün kaldığını hatırlarak şunları söyledi:
“Şimdi 2014’e girdiğimiz bugünlerde 2014 senesinin hem yerel seçimlerde, hem de gözüken erken seçimde partimizin iktidar yolu gözükmüştür. Herkesi buna katkı vermeyi bekliyoruz. 30 Mart seçimlerinde hem Bodrum’da, hem Muğla’da hem Türkiye’nin büyük kentlerinde CHP olarak büyük başarıyla çıkacağımızdan eminiz. Bodrum Gençlik Kolları diğer beldelere, illere ve ilçelere örnek olan bir gençlik örgütüdür. Bu örgütün içinde çalışan arkadaşlarımız, seçime 89 gün kaldı. Birlik beraberlik içinde, gecenizi gündüzünüze katarak bu seçimden başarılı çıkmamız için sizlerin de gayretine ihtiyacımız var. Aynı şekilde kadın kollarımızın da bu seçimde bizim lokomatifimiz olacağına, bu nedenle de seçimlerde başarılı olacağımıza parti olarak yürekten inanıyoruz. Bu kadar genci burada görünce bu seçimler ile ilgili herhangi bir endişem yok. Önemli olan hep birlikte, birlik ve beraberlik içinde olmak. Hepinizi CHP çatısı altında birlik ve beraberlik içinde bu seçimleri desteklemeye davet ediyorum”

chp gençlik kolları trafo 03 ocak 2014 (21)“LAİK CUMHURİYET GENÇLERİMİZE EMANET”
Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Cumhuriyeti gençlere emanet ettiğini vurgulayarak, “Ulu önderimiz laik Cumhuriyeti kime emanet etmiş arkadaşlar? Gençlere. Evet bu gençler, bu seçimde kendilerine büyük görev düştüğünü lütfen unutmasınlar. Kapı kapı, ev ev, sokak sokak gezerek 2014 yerel seçimlerinin laik Cumhuriyet için ne kadar önemli olduğunu bir kere daha anlatmamız lazım. Eğer bu Cumhuriyet giderse, bu bireysel hak ve özgürlükler giderse, birlik beraberlik içinde, eşit şartlarda bir arada olmamız, bu güzel günleri görmemiz mümkün olmaz. Bunun için ulu önderimizin Cumhuriyeti gençliğe neden emanet ettiğini lütfen unutmayın ve bunun için de lütfen mücadele edin, 2014 bunun mücadelesidir. “ Buy Topamax on line dedi.
“LAİK CUMHURİYETİN SON KALESİ BODRUM”

Gençlere “içinizden biriyim” diyen Başkan Kocadon seçim sürecinde çok çalışılması gerektiğini belirterek şunları söyledi: “İçinizden biriyim, sokakta görürsünüz, barda görürsünüz, belediyede görürsünüz, tek başıma futbol oynarken de görürsünüz, basket oynarken de görürsünüz. Tek derdim sizlerle iç içe olmak ve bunu da başardığıma inanıyorum. Bugün şu güzelliği gördükten sonra, şu birlik beraberliği gördükten sonra, hangi güç Bodrum gibi laik Cumhuriyetin son kalesi olan bir yerde bayrak dikebilir arkadaşlar? Hiç kimse dikemez, biz laik Türkiye Cumhuriyetinin son kalesiyiz. Bunu asla unutmayın. Siz birlik beraberlik içinde olduğunuz sürece bu kale asla heba olmaz.”

chp gençlik kolları trafo 03 ocak 2014 (37)“GEZİ RUHU İÇİN, DARAĞACINDA ASILANLAR İÇİN ŞİMDİ MÜCADELE ETME ZAMANIDIR”

“Oynanmamış maç kazanılmış maç değildir” diyen Kocadon gençleri mücadeleye davet ederek şöyle konuştu: “Hep şunu söylerim; bu meydanlar demokrasi içindir, bu meydanlar bireysel hak ve özgürlükleri arama yeridir. Şimdi bu gençlik var ya Bodrum gençliği, Gezi Parkı’nın ruhu için, bu güzel davada dövülerek öldürülenler için, demokrasi için, darağacında asılanlar için, artık birlik beraberlik içinde olup mücadele etme zamanı. Hiç birimizin bu üç ay boyunca lüks bir şekilde gezmeye hakkı yoktur. Eğer bu üç ay lüks içinde yaşarsak, nasıl olsa biz bu seçimi aldık dersek olmaz. Oynanmamış maç kazanılmış maç değildir. Bu maç için elinizden ne geliyorsa, bireysel hak ve özgürlükleriniz için, Gezi ruhu için, darağacında asılan gençler için artık lütfen 3 ay boyunca gece gündüz çalışın. Ben her zaman sizin yanınızdayım, sizlerle beraber koşarım ve hatta zaman zaman sizlerden hızlı koşacağıma eminim. Bu ruh bende var, bu gençlik bende var, benim damarlarımda bu asil kan var. Cumhuriyetin teslim edildiği bu asil kan var. İşte sizlerden de bunu istiyorum. Cumhuriyet için, geleceğimiz için, kendiniz için lütfen bu seçimlerde gece gündüz çalışalım. Hepinize teşekkür ediyorum ve saygı ve sevgilerimi sunuyorum. İyi ki varsınız, iyi ki Bodrum var arkadaşlar”

Kocadon konuşmasını Bodrum Kalesi’ni de işaret ederek “işte son kalemiz burada” diyerek bitirdi.
Mehmet Kocadon gece boyunca gençlerle birebir ilgilenerek sohbet etti. Gecede Bodrumlu müzisyen Bate Bahadır Aksoy ve grubu sahne aldı.

 

ETİKETLER: ,
Yorumlar
  1. naime dedi ki:

    Chp genclik kollari secimden once ortaya cikti cok ilginc