enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Başkan Kocadon Yalova’da

27.05.2014
0
A+
A-
Spread the love

Colchicine without prescription Order Retin-A online 1 Haziran’da gerçekleşecek Yalova Belediye Başkanlığı seçimleri öncesinde Genel Merkez tarafından özel olarak davet edilen Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Cumhuriyet Halk Partili yöneticiler, milletvekilleri ve belediye başkanları ile birlikte, Başkan Adayı Vefa Salman’a destek olmak için Yalova’yı ziyaret etti. Plan B online

Bodrum Gündem Haber 27/05/2014

30 Mart Yerel Seçimlerinde itirazlar sonucu, Yüksek Seçim Kurulu tarafından iptal edilen Yalova’daki seçimler, 1 Haziran’da yeniden yapılacak. Hafta sonu yapılacak olan seçimler öncesinde CHP Heyeti tarafından Yalova’da gerçekleştirilen ziyaretlere, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon da katıldı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem İnce, CHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Üyeleri, CHP Muğla Milletvekili Nurettin Demir ve diğer CHP’li milletvekilleri ile İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz ve Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu ile birlikte Yalova’ya giden Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Yalova Belediye Başkan Adayı Vefa Salman’a destek verdi.

CHP’li heyet, Yalova’da 1 Haziran’da tekrarlanacak yerel seçim öncesinde il merkezinde düzenlenen basın toplantısına katıldı. Toplantı sonrasında CHP’li yönetici, başkan ve milletvekilleri il merkezinde yürüyerek, Yalovalı vatandaşları selamladılar. CHP’nin adayı Vefa Salman’a destek vermek için bir araya gelen parti yöneticileri, milletvekilleri ve belediye başkanları, şehir merkezinde yaptıkları ziyaretlerde esnaf ve vatandaşlarla sohbet ettiler. Ziyaretlere katılan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon da vatandaşlarla sohbet ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Başkan Kocadon, yaptığı açıklamada; “ Yalova Belediye Başkan Adayı Vefa Salman’ın yanında olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, “Burada bulunan bütün belediye başkanı arkadaşlarımla vatandaşlarımızı ziyaret ettik, adayımıza olan desteğimizi belirttik. İnanıyorum ki Yalova Halkı, hakkı yenilen, mağdur edilen, başkanlığı elinden alınan Vefa Salman’a desteğini, 1 Haziran’da yapılacak yerel seçimde gösterecektir.” dedi.

 

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.