enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Arkas-Milta Marina Cup’ta Ödüller Sahiplerini Buldu…

02.09.2014
0
A+
A-

Promethazine without prescription Purchase Retin-A arkas milta marina cup manşet

Arkas Holding ve Milta Bodrum Marina Sponsorluğu’nda düzenlenen ARKAS-Milta Marina Cup yelken yarışı sona erdi.

order Cialis Bodrum Gündem Haber 02/09/2014

4 gün boyunca 29 teknede 300 yelkencinin mücadele ettiği yelken yarışları Flying Box teknesi ile yarışan Bernard Arkas ve ekibi birinci tamamladı.

Bodrum Açık Deniz Yelken Kulübü tarafından Arkas Holding ve Milta Bodrum Marina sponsorluğunda bu yıl 13.’sü düzenlenen ARKAS-Milta Marina Cup yelken yarışları ödül töreni sona erdi. Milta Bodrum Marina çekek alanında düzenlenen ödül töreninde hakem komitesine ve yarışlar boyunca görev alan Bodrum Deniz Kurtarma ekibine teşekkür plaketi verildi.

IRC, Destek ve Katamaran kategorisinde gerçekleşen yarışlarda 29 teknede 300 yelkenci mücadele etti. IRC A1 kategorisinde Flying Box teknesi ile yarışan Bernard Arkas ve ekibi, yarışın birincisi oldu. IRC A2 kategorisinde Palmarina Bodrum-İzmir teknesi ile yarışan Kaan Özgönenç ve ekibi ,IRC B kategorisinde Dokuz Eylül Üniversitesi-Kalkış teknesiyle yarışan Cihat Kalkış ve ekibi, Destek kategorisinde Joy teknesiyle yarışan Yasemin Akyıl ve ekibi, Katamaran sınıfında ise Grandpa teknesi ile yarışan, Haluk Pekuz ekibi birinci oldu. Dereceye giren yelkencilere ödüllerini, Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Serhat Belli. Milta Bodrum Marina Genel Müdürü Ömer Karacalar ve yarışmaya sponsor olan firma temsilcileri verdi.

Törenin ardından yelkenciler, Philip Sound Band’ın konseriyle yarışların yorgunluğunu attı.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.