enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

KUVVETLİ LODOS VAR !!!

KUVVETLİ LODOS VAR !!!
30.01.2015
0
A+
A-

cheap Baclofen purchase Lamisil online Fırtına-Geliyor

Bodrum’da Cumartesi gününden başlayarak Pazartesi akşam saatlerine devam etmesi beklenen kuvvetli lodosa karşı vatandaşlar uyarıldı.

Retin-A without prescription Bodrum Gündem Haber

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 30.01.2015 Cuma günü öğle saatlerinde Ege Denizi’nde, akşam saatlerinden itibaren Marmara bölgesi ve Kıyı Ege’de rüzgarın hızını arttırarak güney ve güneybatı yönlerden (Kıble ve Lodos) kuvvetli ve fırtına (50-70 km/saat) şeklinde eseceği; 31.01.2015 Cumartesi ve 01.02.2015 Pazar günleri rüzgarın şiddetini daha da arttıracağı, Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu ile Batı ve Orta Karadeniz’de (60-80 km/saat), Marmara bölgesinde ise yer yer (80-100 km/saat) hızla fırtına şeklinde eseceği tahmin ediliyor. Fırtınanın etkisini azaltarak Salı gününe kadar devam etmesi bekleniyor.
Kuvvetli lodos fırtınası ve hava sıcaklıklarındaki hissedilir derecedeki artış ile birlikte kar örtüsü bulunan yerlerde kar erimeleri meydana gelebileceği tahmin edilmektedir.
Meteoroloji tarafından yapılan uyarı açıklamasında vatandaşların, kar erimeleri, soba ve doğal gaz kaynaklı baca gazı zehirlenmeleri, kara, hava ve deniz ulaşımında meydana gelebilecek aksamalar, ağaç ve direklerin devrilmesi ile çatı uçmalarına karşı dikkatli ve tedbirli olması gerektiği belirtildi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.