enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

BÜYÜKŞEHİR HAVLİMANI TRANSFERLERİ İÇİN 4 YENİ ARAÇ DAHA ALDI…

BÜYÜKŞEHİR HAVLİMANI TRANSFERLERİ İÇİN 4 YENİ ARAÇ DAHA ALDI…
06.04.2015
0
A+
A-

order misoprostol online muttaş_bodrum_milas_havalimanı_hattıMUTTAŞ SEZONA HAZIRLANIYOR, BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN HAVALİMANI HATTINA 4 ADET YENİ ARAÇ DAHA ALINDI…

Bodrum Gündem Haber

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin kuruluşu olan MUTTAŞ hava limanı taşımacılığı için kullanılan araç filosunu genişletmeye devam ediyor.

Milas Bodrum Havalimanı güzergahında çalıştırılmak üzere filosuna 4 yeni araç ekleyen MUTTAŞ, turizm sezonunda, yerli ve yabancı turistlere daha kaliteli hizmet vermek için çalışmalarını sürdürüyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan MUTTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Ünsal; “Geçtiğimiz sezonda 5 ay içinde hava limanlarına yaklaşık 190 bin yolcu taşıdık. Geçtiğimiz günlerde de filomuza 4 adet yeni araç ekledik. Bu araçlar şimdilik kiralama yöntemi ile alındı. Firma ile olan sözleşmenin bitiminde ise araçlarımız MUTTAŞ bünyesine geçerek, şirketimizin öz malı olarak kullanılacak.” dedi.

MUTTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Ünsal turizm sezonunda turistlerin taransferlerinin çok daha rahat olacağına dikkat çekerek cheap esomeprazole “Önümüzdeki sezon içinde yerli ve yabancı misafirlerimize daha kaliteli hizmet vermek için çalışmalarımız devam ediyor.” buy albuterol online dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.