enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

“AKÇAALAN BÜYÜK PARKI” PROJESİ BAŞLIYOR…

“AKÇAALAN BÜYÜK PARKI” PROJESİ BAŞLIYOR…
11.04.2015
0
A+
A-

isotretinoin without prescription diflucan online buy Xenical online akcaalan_buyuk_parki (10)BODRUM BELEDİYESİ PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN HAZIRLANAN “AKÇAALAN BÜYÜK PARKI” PROJESİ İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLIYOR.

Bodrum Gündem Haber

Bodrum’un Turgutreis Mahallesi Akçaalan Mevkii’nde, Bodrum Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından park ve çevre düzenleme çalışmaları yapılacak. Hazırlanan “Akçaalan Büyük Parkı” projesi ile bölgede yaşayan vatandaşlara sosyalleşebilecekleri bir alan kazandırılarak özellikle gençlerin ve çocukların spora ve çeşitli aktivitelere katılımı sağlanacak. Proje sayesinde bölgede yaşayan vatandaşlar, ihtiyaçları dahilinde dinlenebilecekleri ve yürüyüş yapabilecekleri bir alana da sahip olacak.

Akçaalan Büyük Parkı projesi, toplam 2.906 metrekarelik park alanını kapsarken  Fen İşleri Müdürlüğünce yapımı gerçekleştirilecek olan basketbol sahası, yürüyüş ve koşu yollarının dışında kalan alanın 1.250 metrekaresine de ‘çim alan’ yapılması planlanıyor. Parkın içerisinde ayrıca çocuk oyun grubunun olduğu bölüm, dinlenme alanları ve spor alanı bulunacak. Bodrum Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ayrıca park alanı içerisinde bitkilendirme çalışmalarını da gerçekleştirecek. Çalışmalar kapsamında; ağaç, çalı ve mevsimlik bitkilerin dikim işlemlerini yapılacak.

Bodrum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarına önümüzdeki günlerde başlanılması planlanıyor.

Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Taner Uslu, yaklaşan yaz ayları öncesinde çalışmaların hızla devam ettiğini ifade ederek, “Sezon öncesinde asfaltlama çalışmalarımızın yanı sıra çevre düzenleme çalışmalarımıza da hız veriyoruz. Fen İşleri Müdürlüğümüz, Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz ile birlikte çevre düzenleme çalışmalarımız ilçe genelinde başlıyor. Halkımızın ve ilçemize tatile gelen misafirlerimizin rahatı için Bodrum Belediyesi olarak tüm personelimizle birlikte özverili bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” dedi.

Yorumlar
  1. şerife sezal dedi ki:

    Güzel çalışmalarınız çokkkk teşekkürler. Ama olanın korunması ve yenilenmesinede çaba gösterirseniniz yaz- kış yaşayan bir birey olarak çokkkk sevinceğim. Şevket Sabancı parkımız için lütfen yeni kondüsyon aletleri koyalım boyasanızda eskisi gibi randımanlı değil ve aletlerin altına küçük mıcırlar doldurursanız çamurların içinde kalmayız bir de eskiden uyarı levhaları vardı onlarda Turgut Reis Belediyesi yazdığı için topladınız yenileri gelmedi. Bisikletle hatta motorla giriyorlar bir kaç kez küçücük yolda ezilme tehlikesi atlattım ve bacağımda kas yırtığı oluştu. Yollarımızın kilit taş olmasıda çok kötü alt yapı yok olduğu için en ufak yağışta bile çökmeler oluyor kaldırım yok çoğu yerde olanda ya çok yüksek ya çokkkk dar engeliler içinse hiç bir çalışmanız olmadığından çok hicap duyuyorum. Şu küçücük Kos adasında her şeyin nasıl güzel yapıldığını(bisiklet yollarıyla yeşil alanlarıyla temizliğiyle trafiğin düzeniyle plajların mis gibi oluşuyla) incelerseniz sevinirim. Milyon dolarlara satılan evlere rezil yollarla gidiliyor ve insanların bunları görüpte artık eski ilgiyi göstermediğine de şahit oluyorum çokkkk çokkkk yazık
    … Saygılarımla..

  2. Ayla Gürpınar dedi ki:

    ” Yaşanan Bir Türkiye ” için CHP bugün Kartal’dan yola çıktı.
    AKP iktidarını ” alkışlayarak protesto ” ediyoruz, her yerde- her koşulda alkışlıyoruz. CHP en az 5 m.v.lini Muğla bağrından çıkaracaktır.