enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

HAKİM VE SAVCILAR BODRUM’A VEDA ETTİ…

HAKİM VE SAVCILAR BODRUM’A VEDA ETTİ…
25.06.2015
0
A+
A-
bodrum-başsavcısı-hayati-keskin-veda-etti2015 adli yargı yılı yaz kararnamesi ile Bodrum Adliyesi’nden tayinleri çıkan ve yeni görev yerlerine atanan hakim ve cumhuriyet savcıları ile Cumhuriyet Başsavcısı Hayati Keskin için bir veda yemeği düzenlendi.
Valtrex buy online Muscle Relaxant Bodrum Gündem Haber
Gümbet’te hizmet veren DORİA Otelde düzenlenen iftar yemeğine, Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Cumhuriyet Başsavcı Hayati Keskin ile Bodrum’daki daire amirleri, hakimler, savcılar, avukatları ve aileleri katıldı.
Bodrum Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Hakim Dr. Yakup Yılıdız, gecede yaptığı konuşmada, “2011 yaz kararnamesi ile Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Bodrum adliyesine çok önemli hizmetleri olan, adeta Bodrum Adliyesi tarihine damga vuran Başsavcımız Hayati Keskin İstanbul Cumhuriyet Savcılığına atanmıştır” dedi.
Hayati Keskin’in Bodrum Adliyesine çok önemli hizmetler verdiğini anlatan Yıldız; “Bodrum Adliyesi’nin ağır ceza merkezi olmasında ve ardından Bodrum’un birinci bölge hizmet veren yargı birimi statüsü olarak belirlenmesinde kuşkusuz en büyük pay sahibi kişi olması yanında, son bir yıldır adliye yargı adalet komisyonunda birlikte görev yaptığımız sayın Başsavcım, tecrübesiyle ve yapıcı tavrıyla her zaman bize yol gösterici olmuştur. Sayın Başsavcımın burada her zaman hoş bir seda ile anılacağından hiçbir kuşkum yok” dedi.
bodrum-başsavcısı-hayati-keskin-veda-etti-4Bodrum’dan İstanbul’a atanan Cumhuriyet Başsavcısı Hayati Keskin, gecede konuşma yaptığı sırada duygu dolu anlar yaşadı. Konuşmasına yemeği organize edenlere teşekkür ederek başlayan Keskin, Bodrum Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Hakim Dr. Yakup Yılıdız’a ve adliye personeline teşekkür etti.
Keskin konuşmasını şöyle sürdürdü: “Burada sizlerle birlikte 4 yıl çalıştık. Çok güzel hizmetlerimiz olduğunu düşünüyorum. Zaman zaman yorulduk ama bu herşeye değdi. Bodrum gerçekten çok güzel bir yer. Burada sizinle tanışma ve çalışma fırsatı buldum. Bana gösterdiğiniz yakın ilgiye çok teşekkür diyorum. Böyle bir günde konuşmak çok zor bir durum. 2001 yılında adliyeye geldiğimizde hakim ve savcı olarak 25 kişiydik. Bu sayı şuanda 39 kişiyiz. Personel sayımızda da ciddi bir artış sağlandı. Buna rağmen adliyemiz hala büyüyor. Bununla ilgili bazı tespitler yaptık. Bodrum’un yargısal problemlerini bir şekilde çözdük” dedi.
Keskin, 4 yıl boyunca bu kadar güzel dostluklar kurduklarını anlatarak, buy Fluconazole “Bu bir veda olmasın, uğurlama olsun. Biz burayı çok sevdik tekrar gezmek ve yaşamak için buraya gelmeyi umut ediyoruz” diye konuştu.
Hayati Keskin, konuşmasının sonundan adliye personeline haklarını helal ederken, onlardan da helallik istedi. Keskin’in bu sırada gözlerinin dolduğu görüldü. Yapılan konuşmaların ardından İstanbul Adliyesine atanan Bodrum Cumhuriyet Savcısı Hayati Keskin olmak üzere Türkiye’nin çeşitli ile ve ilçelerine atanan hakim ve savcılara teşekkür plaketleri ile çeşitli hediyeler verildi.bodrum-başsavcısı-hayati-keskin-veda-etti-1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.