enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

TAV’DAN BODRUM’A DESTEK…

TAV’DAN BODRUM’A DESTEK…
31.08.2015
0
A+
A-

Untitled-1 Xenical order Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, TAV tarafından desteklenen “Bodrum” kitabının tanıtımına katıldı.

Bodrum Gündem Haber 

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, TAV’ın sponsorluğunda hayata geçirilen Bodrum fotoğraflarından oluşan “Bodrum” adlı kitabın Bodrum Manastır Otel’deki lansmanına katıldı. Gecede TAV Havalimanları İcra Kurulu Başkanı Sani Şener, Trabzonspor Eski Başkanı ve Manastır Otel İşletme Sahibi Sadri Şener, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon, TAV Milas Bodrum Havalimanı Yetkilileri ile davetliler yer aldı.

Sani Şener: “Bulunduğumuz yörelerde sosyal sorumluluk projelerine çok önem veriyoruz”

TAV Havalimanları İcra Kurulu Başkanı Sani Şener gecede yaptığı konuşmada; “ Nolvadex online Biz hep şöyle deriz: havalimanları bir şehrin veya bir ülkenin giriş kapısıdır. İlk intibahı insanlar havalimanlarında alıyorlar ve giderken de son intibahı havalimanlarında alıyorlar. Onun için havalimanlarının bulundukları yeri temsil etme kabiliyetleri var. Biz de Bodrum’da bu kabiliyeti elde eden Milas-Bodrum Havalimanının işletme hakkını 25 yıllığına aldık ve 25 yıl Bodrum’da olacağız. Biz, bir havalimanı işletmesini aldıktan sonra o yöreyle çok fazla ilgilenmeye başlarız. Bu kitap, daha işin başlangıcı çünkü biz bulunduğumuz yörelerde sosyal sorumluluk projelerine çok önem veriyoruz. Bodrum’daki turist sayısını artırmak, turizm sezonunu uzatmak için elimizden geleni de yapacağız. Bodrum Belediye Başkanımız Mehmet Kocadon’a çok teşekkür ediyorum. Bu kitapların önemli bir tarafı da şu: bunlar bir tespit oluyor aynı zamanda, Bodrum’un bir tespiti. 25 yıl sonra bakalım bu koylarda ne yapılmış, ne yapılmamış göreceğiz inşallah. Biz de şimdi Bodrum’u tespit ettik.” dedi.

levonorgestrel online Mehmet Kocadon: “Bodrum için en büyük güzellik, kentsel kimliğinin korunmasıdır”

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, “Böyle güzel bir Bodrum akşamında, tanrının bize bir lütfu olan, cazibesi yüksek olan bir Bodrum’da sizlerle olmaktan son derece mutluyum. Bodrum, tarihi boyunca canlı yaşayan bir şehirdir ve bunlardan en güzel örneklerin bir tanesi de Manastır Otel’in olduğu bölgedir. Şuradan baktığımız zaman Bodrum’un ne kadar çekici bir cazibesi olduğunu hepimiz görebiliyoruz. Amacımız sizlerle beraber bu Bodrum’u en az bir yarım asır daha Türkiye’nin ve dünyanın gündeminde tutabilmek. Sürdürülebilir bir turizm için birlik ve beraberliğe ihtiyacımızın olduğunun bilincindeyiz. Özellikle TAV’ın 25 yıllığına milyon Eurolara bir yeri alıp işletme talebinin; bizim yerel yönetim olarak Bodrum’a inancımızın, Bodrum’un geleceği için ne kadar önem taşıdığının, özellikle ekonomik olarak Bodrum’a ne kadar katkı sağlayacağının bir göstergesi olduğunu düşünüyoruz. Onun için TAV ile birlik ve beraberlik içinde çalışmak, bizim için bir ayrıcalık. Çünkü TAV’a şöyle bir baktığımızda; TAV, yurt içi ve yurt dışında birçok havalimanını işleten aynı zamanda işletmeci kalitesini ve hizmet sektörünü en iyi yakalayan bir firma. Demek ki bizler de turizmde hizmet sektöründen geçiniyorsak niçin TAV ile el ele tutuşup Bodrum’un geleceğini birlik ve beraberlik içinde dünyaya tanıtmıyoruz? Onun için bu aynı zamanda Bodrum’un tanıtımına büyük bir katkı sağlayan kitapçığının da bir tanıtımı. Sani Bey’in dediği gibi bu esasında bir başlangıç, bu kitap bir başlangıç ama Bodrum’un tarihine baktığımızda bu güne kadar Türkiye’nin ve dünyanın gündemine oturttuğu en büyük güzellik, kentsel kimliğinin korunmasıdır. Bizler hiçbir zaman Bodrum’da turizm yükselirken bina boylarını yükseltmedik, kentsel kimliğimizi koruduk ve bugün Türkiye’nin ve dünyanın gündeminde kalmayı başarabildik. Bundan sonra da kentsel kimliğimizi ve çevreye olan duyarlılığımızı koruyarak Bodrum’a gelecek her türlü yatırımcının arkasındayız. Yeter ki onlar da bizim dediğimiz gibi başka bir Bodrum olmadığına inansınlar, onların her zaman arkasında olacağız.” diye konuştu.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ayrıca hafta sonu  Milas-Bodrum Havalimanı İç Hatlar Terminalinde yer alan özel yolcu salonu için ortak tasarlanan proje olan “Bodrum Primeclass Lounge” adlı mekanının açılışına katılarak mekanın işletmecilere ve tüm yolculara hayırlı olmasını diledi. “Bodrum evi” konseptiyle dizayn edilen 220 metrekarelik özel yolcu salonu, aynı anda 75 kişiyi ağırlanabiliyor. Türkiye’nin ilk ve tek ev konseptli özel yolcu salonunun, Bodrum seyahatlerini ev konforuna dönüştürmek amacıyla hayata geçirildiği belirtildi.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.