enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

BODRUMLU VOS VOSÇULARDAN SESSİZ ÇIĞLIK…

14.09.2015
0
A+
A-
Gastrointestinal vosvos-bodrumda-sessiz-çığlık-eylemi-yaptı-(1)Tüm Türkiye ile eşzamanlı olarak yapılan “Teröre Karşı Lanet, Sessiz Çığlık” eyleminde Bodrum’da da vosvosçular terörü lanetlediler, şehitleri de saygı ile andılar.
Bodrum Gündem Haber
Ülkemizde aratan terör eylemleri ve verilen şehitlere Bodrumlu vosvos tutkunları da sessiz kalmadı. Türkiye’de eşzamanlı olarak eylem kararı alan vosvos severler, Bodrum’da da purchase Lasix “Teröre Karşı Lanet, Sessiz Çığlık” eylemi düzenledi.
Premarin Fast shipping bodrum vosvos derneği açıldı (13)Gümbet Mahalesi dolgu alanında bulunan dernek merkezinde toplanan vosvosçular, daha sonra aldıkları karar doğrultusunda korna çalmadan, slogan atmadan konvoy halinde “sessiz çığlık” eylemi için harekete geçti. Bodrum Vosvos Derneği Başkanı Ayşe Didem Pekdemir düzenledikleri eylem hakkında şunları söyledi: “Tüm Türkiye’de şehitlerimizi anmak, teröre hayır, barış ve kardeşliğe çağrı yapmak için ulusal bir kortej yaptık. Saat 2’de, Türkiye’deki diğer vosvosçularla aynı anda hareket ettik. Artık şehit haberleri gelmesin, kardeşlik ve barış istiyoruz. Bunu temsil etmek istedik ve o yüzden böyle bir etkinlik düzenledik”
Vosvos Derneği Üyeleri araçlarına astıkları Türk bayraklarının üzerine siyah kurdela taktılar. Kortej halinde Bodrum Belediye Meydanına gelen vosvosçular, burada yaptıkları basın açıklamasının ardından, saygı duruşunda bulunup İstiklal Marşını okudu.
Eyleme destek veren Cem Mengüç, bunun bir sessiz çığlık eylemi olduğunu belirterek “Herkesin bir şeylerin farkına varması lazım. Bu vatanı kimsenin bölmeye gücü yetmez. Biz de buradayız” dedi.
Eylem, vosvos derneği üyelerinin yanlarında getirdikleri kırmızı karanfilleri önce Atatürk büstüne bırakması, daha sonra yoldan geçen vatandaşlara dağıtmasıyla sona erdi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.