Bodrum Gündem

TED KOLEJİ KONFERANS SALONU AÇILIYOR…

TED KOLEJİ KONFERANS SALONU AÇILIYOR…
19.10.2015
0
A+
A-

buy Promethasin online ted bodrum ve gazeteciler462 KİŞİ KAPASİTELİ BODRUM’UN EN BÜYÜK KONFERANS SALONU CUMA GÜNÜ BODRUM’UN HİZMETİNE SUNULUYOR…

Bodrum Gündem Haber

2012-2013 öğretim yılında hizmete giren ve kısa bir süre içinde Bodrum’un önde gelen eğitim kurumu olarak hizmet veren TED Koleji yetkilileri, Bodrum’da görev yapan ulusal ve yerel basın temsilcileri ile bir araya gelerek okulun çalışmaları ve hedefleri ile ilgili bilgileri paylaştı.

Okul aile birliği üyelerinde bulunduğu basın toplantısında, TED Bodrum Genel Müdürü Erdem Erken Türk eğitim Derneği’nin sadece okul açan bir kurum olmadığını ifade ederek şöyle konuştu; “Bunlarla birlikte kamusal bir fonksiyonu ifade ediyor. Kamu eğitim bursu sistemi var. Maddi durumu düşük olan, bu sene 2 bin 200 liranın altında hane geliri olan ailelerin başarılı çocukları alarak her türlü ihtiyacı karşılanıyor.”

 

Erken sadece eğitimi, yemesi kıyafeti değil, sosyal etkinliklerinden tutun da yaz tatiline kadar bütün ihtiyaçlarının da karşılandığını söyledi.

buy Mesalamine online ted bodrum basın toplantısı (3)CUMHURİYET COŞKUYLA KUTLANACAK…

TED Bodrum Genel Müdürü Erdem Erken, TED Bodrum Koleji’nin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla 28 Ekim akşamı Cumhuriyet Balosu organize ettiğini belirterek buy brand Kamagra online “Türk Eğitim Derneği olarak en temel ortak değerimiz olan Cumhuriyette buluşacağımızı ve bu değerden asla vazgeçmeyeceğimizi gösteriyoruz. Şehitlerimizin aziz hatırasına saygılı bir şeklide cumhuriyetimizi kutlamaktan geri kalmayacağız. Gerek 28 Ekim akşamı okul aile birliğimizin düzenlediği balomuzda, gerekse 29 Ekim günü okulumuzdaki kutlamalarımız coşkulu bir şekilde kutlanacaktır.” dedi.

ted bodrum basın toplantısı (1)ÖĞRENCİ ODAKLI DEĞİL, ÖĞRENME ODAKLI BİR OKULUZ…

TED Bodrum Koleji Ortaokul ve Lise Müdürü Fırat Asyalı, TED Bodrum Koleji, Türk Eğitim Derneği’nin 87 yılı aşkın eğitim geçmişiyle; öğrencilerine, tüm yaşamları boyunca yön verecek evrensel değerleri sunmayı hedeflediğini vurgulayarak, Bodrum’da dördüncü eğitim yılını kutlayan TED’in 2019 yılında Bodrum’da ilk mezunlarını vereceğini söyledi. Asyalı, “Öğrenci odaklı değil, öğrenme odaklı bir okuluz ve modern dünyanın etkin bireylerini yetiştirmek amacıyla hizmete devam ediyoruz” dedi.

ted bodrum basın toplantısı (7)BODRUM’UN EN BÜYÜK KONFERANS SALONU HİZMETE GİRİYOR…

462 kişi kapasiteli Bodrum’un en büyük konferans salonu cuma günü Bodrum’un hizmetine sunuluyor. 23 Ekim Cuma günü açılışının yapılacak olan Bodrum’un en yüksek kapasiteli Konferansa Salonu en yüksek teknolojik ürünler ile donatıldığının bilgisini veren TED Genel Müdür Erken, açılışının TED Genel Başkanı Selçuk Pehlivanoğlu tarafından yapılacağını söyledi.

ted bodrum basın toplantısı (5)Bodrum’da yapılacak olan sosyal, kültürel ve kamusal etkinliklerde kullanılabilecek olan TED konferans salonunun açılışını yapmak üzere Bodrum’a gelecek olan TED Genel Başkanı Selçuk Pehlivanoğlu, 23 Ekim Cuma günü saat 11:00’de Kent TV ekranlarında yayınlanan, Fatih Bozoğlu’nun hazırlayıp sunduğu “Kentin Gündemi” programına konuk olacak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.