enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

SERAP EFLANLI

Serap Eflanlı

MERHABA… Serap Eflanlı Yazıları

09.12.2015
0
A+
A-

buy Premarin online serap-eflanlı-yazıları-bodrum-gündemMerhaba,

Merhaba,

-Sevgili Seda Arun’un, “Kıyılara Kaçan Kadınlar” kitabının, öznelerinden biri olamadım 🙁

Orta yaşın eşiğinde, kentli, reklamcı, her şeyi bildiğine inanan bir kadın olarak; bıraktım doğup büyüdüğüm, tanıdığım kenti ve insanlarımı, Bodrum’a göçtüm.

Zaman içerisinde gönül kırıklıkları yaşadım; şükür, hâyâl kırıklarım olmadı. Önümde ne varsa, hayatımın onun çevresinde dönmesine izin verdim. Hedef koyarak yaşamadım.
Generic Cialis buy diflucan

…………………………………………………………………..

Herkesinki kadar ilginç, komik, hüzünlü, neş’eli, dramatik, trajikomik benim de hikâyem. Bundan yola çıkarak, konulara bakış açım da, bazen tersten, bazen sert, bazen çok içinden, bazen dışından, hatta bazen öylesine dışından ki, hiç bir şey umurumda değilmişcesine. Saçlarımın, önlenemez kabarışı gibi, yüreğim ve aklım da “kabarık”tır çoğu zaman.

Kişinin yaşam yolculuğunu, “hamuru” belirler diye düşünürüm… Hamur, iyi karılmışsa, iyi maya tutar. Seni asla, yanlış insanlarla tanıştırmaz’a inanırım.

………………………

Ezcümle, birbuçuk yıldır yazmakta olduğum blogumla ilgili, sevgili Fatih Bozoğlu’yla zaman zaman yaptığımız konuşmalarımızın sonunda, “… derdin, duygun, düşüncen neyse, anlatabileceğin bir “köşe” yapalım sana; bize de, çok yakışırsın …” deyince, heyecanla kabûl ettim.

Hedefsiz yaşamış ben için, “yazmak” gizli bir hedefti; blogla bu gerçekleşti. Şimdi, Bodrum Gündem’le, daha fazla insana ulaşabilme olanağı doğdu. Artık kendime, ilerisi için, bir kitabın “özne”si olma hedefi, koyabilirim 🙂

Dilerim, Bodrum Gündem okurlarına, değişik, hoş bir ses, nefes olurum…

 

Yazarın Diğer Yazıları
Yorumlar

  1. Aynur Oug dedi ki:

    FB arkadaşı olduğumuzdan beri severek okuyorum yazdıklarını Serap’cım. Uzaktan da olsa Bodrum gündeminde takipcin olacağım. Kolay gelsin. Yolun açık olsun.

  2. serap dedi ki:

    sevgili aynur, yorumunu geç gördüm kusura bakma. beğenin ve güzel dileklerin için teşekkür ederim. bodrum’u http://www.bodrumgundem‘den takip et. sevgiler.