Bodrum Gündem

BODRUM’DA YILBAŞI ÖNCESİ TEDBİRLER ARTTI…

BODRUM’DA YILBAŞI ÖNCESİ TEDBİRLER ARTTI…
22.12.2015
0
A+
A-
Bodrum-Kaymakamı-Dr-Mehmet-GödekmerdanBodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, vatandaşların yeni yılını kutladığı mesajında yılbaşı nedeniyle alınan güvenlik tedbirlerini açıkladı.
Bodrum Gündem Haber
Bodrum halkının huzurlu ve mutlu bir yeni yıl geçirmesini temenni eden Kaymakam Gödekmerdan mesajında; “Bütün vatandaşlarımızın yaklaşan yeni yılını en içten dileklerimle tebrik ediyorum. 2016 yılının bütün ülkemize, insanlarımıza hayırlar getirmesini yüce Allah’tan diliyorum ve ilçede vatandaşlarımıza da sizin vesilenizle order Combivent order methotrexate online hayırlı seneler diliyorum. Nice yeni yıllar diliyorum” dedi.
İlçe genelinde yılbaşı nedeniyle alınan tedbirler hakkında da bilgiler veren Kaymakam Dr. Mehmet Gödekmerdan, sözlerine şöyle devam etti: “İçkili eğlence yerlerinde kaçak içki bulunup bulunmadığına dair tedbirlerimizi arttırmış bulunuyoruz. Bunun yanı sıra otel ve restoranlarda Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü görevlilerince gıda denetimleri arttırıldı. Vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde yılbaşı kutlamalarını geçirebilmeleri için bütün tedbirlerimizi almış bulunuyoruz. Emniyet, Jandarma, Sahil Güvenlik birimlerimize ilaveten Belediye Başkanlığımız, AYDEM Müdürlüğümüz, Telekom Müdürlüğümüz, İtfaiyemiz, 112 Acil Servislerimiz vatandaşlarımızın hizmetinde bulunacaklar. Bu birimlerdeki hizmetleri ve personel sayısını arttırmış bulunuyoruz. Vatandaşlarımızın yeni yıla huzur ve güven içerisinde girebilmeleri için bütün tedbirlerimizi aldığımızı bir kez daha iletmek istiyorum” purchase orlistat
Kaymakam Gödekmerdan ayrıca, konusu suç teşkil edebilecek her türlü olaylarda vatandaşlarımızın 155 ve 156 ihbar hatlarını arayarak bilgilendirmeleri konusunda ricada bulundu.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.