Bodrum Gündem

AK PARTİ İLÇE BAŞKANINDAN DİKKAT ÇEKEN İDDİA…

25.01.2016
0
A+
A-
Bodrum Ak Parti İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği İlçe Danışma Kurulu toplantısında konuşan İlçe Başkanı Çiğdem Demiralp, Bodrum Belediye Başkanlığı’nı almak için Ankara’da söz verdiklerini ifade etti. Bu açıklama Bodrum siyasetinde oldukça dikkat çekerken, CHP cephesinden gelecek yanıt merakla bekleniyor…
Bodrum Gündem Haber
Muğla Ak Parti İl Başkanı İhsan Küreci, Ak Parti Muğla İl Teşkilat Başkanı Osman Arslan, Muğla İl Kadın Kolları Başkanı Armağan Mantaroğlu, Milas İlçe Başkanı Levent Akyer, Yatağan İlçe Başkanı Ali Tekin, Muğla İl Kadın Kolları Başkanı Armağan Mantaroğlu, Ak Bodrum Kadın Kolları Başkanı Fatoş Eraslan Ay, Bodrum Ak Parti gençlik Kolları Başkanı Musa Orman, Mahalle Teşkilat Başkanları ve parti üyeleri katıldığı toplantıda konuşan Başkan Demiralp, ilk olarak Ankara’ya gerçekleştirilen ziyaret hakkında bilgiler verdi.
bodrum ak parti ocak ayı kurul toplantısı (5)ANKARA’YA SÖZ VERDİK BODRUM BELEDİYE BAŞKANLIĞINI ALACAĞIZ… diflucan without prescription
Ocak ayında ilçe Teşkilatı olarak Ankara gezisi düzenlediklerini ifade eden Demiralp; “Bodrum ve Muğla gerçekten Ankara’da önemseniyor. Ben bunu hissettim, gittiğimiz çalışma yaptığımız süre boyunca. Teşkilat Başkanımız Mustafa Ataç, oldukça ilgili ve alakalı bir Teşkilat başkanı. Bizimle özellikle üye güncellemeleri konusunda uzun uzun bir görüşme yaptı. Bizim de şuan en önemli çalışmalarımızdan biri üye güncellemeleri. Belediyeyi almamız gerektiğini ısrarla dile getirdi. Özellikle Muğla ve Bodrum Belediyelerinden bahsetti. Biz de naçizane böyle bir söz verdik. İnşallah Allah nasip ederse çalışmalarımız o yönde. Belediye Başkanlığını almak konusunda biz iddialıyız. Bu iddiamızın da karşılığını göreceğini düşünüyorum” cheap Retin-A dedi.
bodrum ak parti ocak ayı kurul toplantısı (6)YENİ BİR HALK EĞİTİM MERKEZİ YAPILACAK…
Toplantıda, Halk Eğitim Merkezi ile ilgili projeleri olduğunu da belirten Demiralp şu sözlere yer verdi:
“Milli Eğitim Bakan yardımcımız Sayın Orhan Erdem’le görüşme şansımız oldu. Orada da buradaki halk Eğitim merkezi konusunu gündeme getirdik. Halk eğitim merkezinde iki oda içinde hizmet verilmeye çalışılıyor. Geçen sene 25 Bin kişiye orada eğitim vermişler. Ama inanın girilecek gibi değil son derece şartlar uygun değil. O yüzden yeni bir Halk eğitim merkezi olması konusunda da bir talebimiz oldu. Sayın bakanımız sağ olsun bu konuda da yardımcı olacaklarını söylediler. Bizde Halk Eğitim müdürümüz ve Milli eğitim müdürümüzle çalışma yapıyoruz. Dolayısıyla bu da projelerimizden bir tanesi”
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.