Bodrum Gündem

GÜRÜN KONUŞTU, MUHTARLAR DİNLEDİ…

GÜRÜN KONUŞTU, MUHTARLAR DİNLEDİ…
16.02.2016
0
A+
A-

gürün-ziyaretiMuğla Büyükşehir Belediyesi, iki yılda yapılan hizmetleri ve yatırımlarını anlatıldığı toplantılarına Bodrum’da muhtarlara bir araya gelerek devam etti.

Bodrum Gündem Haber

Bitez’de yapılan toplantıya Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Cemil Gündüz, CHP Muğla İl Başkanı Mürsel Alban, CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen, Muğla Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları, Bodrum Belediye Başkan yardımcılarından Taner Uslu, meclis üyeleri ve muhatlar katıldı.

Muhtarlar Bilgilendirme toplantısında ilk konuşmayı yapan Muğla Büyükşehir Belediyesi Basın, Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü Muhtarlar Masası Sorumlusu Yeşim Genç, 16 Ekim 2014 yılında Muğla’da 551 mahalle muhtarına hizmet vermek için kurulan Muhtarlar Masası’na bugüne kadar 4.478 adet başvuru yapıldığını, Bodrum’dan ise 273 başvuru ve talebin geldiğini söylerken yarımadadaki 8 muhtarın kendilerini hiç aramadığını kaydetti.

cheap Fluoxetine osman gürün bodrum ziyaret (26)Kocadon “Bodrum İçin Birlik Beraberliğe İhtiyacımız Var”…
Toplantıda konuşan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ise Türkiye’de ve çevresinde yaşanan olumsuz gelişmelerin turizme etkisine dikkat çekerek, birlik beraberlik mesajı verdi. Başkan Kocadon konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Bodrum, ülkemizin ve Muğla’mızın turizm merkezi. Halkımızın geçim kaynağı turizm, zincirin halkaları gibi birbirine bağlılar. Ülkemizde ve dünyada yaşanan olumsuz gelişmeler turizmi de olumsuz etkileyecek. Buna rağmen yaklaşan turizm sezonu için yerel yöneticiler olarak hizmetleri yerine getiriyoruz. Ama önümüzde yaklaşan turizm sezonunda Bodrum’un ana ihtiyaçlarının, ana arterlerinin gözden geçirilip, hızlı bir şekilde Nisan ayına kadar eksiklikleri gidermemiz lazım. Onun için, birlik beraberliğe daha fazla ihtiyacımız olduğu günlerdeyiz” dedi.
Erectile Dysfunction osman gürün bodrum ziyaret (33)Gürün “En Fazla Yatırım Yapılan İlçe Bodrum”…
Toplantıda genel bilgiler aktaran Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün ise yaptığı konuşmada, Muğla’da Büyükşehir Belediyesi olarak en fazla yatırım yaptıkları ilçelerin başında Bodrum’un geldiğini, 2014-2015 yılında Muğla genelinde yapılan 247 Milyon 454 bin yatırımın, 34 Milyon 746 bin Lirasının Bodrum’a yapıldığını söyledi. Gürün, muhtarlara hitaben yaptığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Muğla’yı 6 hizmet bölgesine ayırdık ve yeni kurulan bir belediye olmamıza rağmen Muğla gibi geniş bir coğrafyada vatandaşlarımıza hizmet veriyoruz. Muğla Büyükşehir Belediyesi sorumluluk alanı içerisindeki 2 bin 200 kilometre yolun bakım ve onarımını tamamladı ve görev süremiz sonuna kadar bütün yollarımızın birinci, ikinci kat asfalt, sıcak asfalt, yol çizgileri, yatay, dikey işaretlemelerini tamamlamış olacağız. Muğla ili genelinde çöp deponi alanları ve hafriyat alanları için gerekli çalışmaları yaptık. Bodrum’da uzun yıllardır çözülemeyen çöp deponi alanını belirledik ve ihale sürecine getirdik. Ayrıca Bodrum otogarını Torba kavşağına alarak şehir içi trafiğini de rahatlatacağız” dedi.
osman gürün bodrum ziyaret (37)Muhtarlar Sadece Dinledi…
Belediye Başkanlarının konuşmalarının ardından kürsüye gelen Büyükşehir Belediyesi daire başkanları, Bodrum’daki faaliyetler ve yatırımlar hakkında muhtarlara bilgiler aktarırlarken arada anlatılan konularla ilgili detaylara dikkat çeken Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ve Birim Müdürlerine Bodrumlu muhtarların herhangi bir soru yöneltmemesi ve birim müdürleri ile özel konuşmamaları dikkat çekiciydi. Toplantının en önemli detaylarından bir diğer ise sunumların henüz bitmemiş olmasına rağmen çoğu sandalyenin boşalması ve yine Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un başka bir yerdeki toplantısı için salondan erken ayrılması oldu.

osman gürün bodrum ziyaret (75)

 

 

 

 

 

Ordering Cialis online  

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.