Bodrum Gündem

70 KİŞİ KILIÇDAROĞLU HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU…

03.03.2016
0
A+
A-

ak parti bodrum kılıçdaroğlu için suç duyurusu (5)

Bodrum AK Parti İlçe Başkanı Çiğdem Demiralp ve Bodrum AK Parti İlçe Teşkilat üyeleri Bodrum Adliyesine giderek CHP Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı için Diktatör Bozuntusu” şeklindeki ifadelerini hakaret kabul ederek, Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulundu. Demiralp ” Cytotec online Sayın Cumhurbaşkanımız milli bilincin ve milli şuurun ifadesidir. Asla yalnız değildir ve bu yürüyüşte asla yalnız yürümeyecektir.” dedi. treatment with Sildenafil

Fatih Bozoğlu/Bodrum Gündem

Bodrum AK Parti İlçe Başkanı Çiğdem Demiralp, Bodrum AK Parti Yönetim Kurulu üyeleri ve yaklaşık 70 AK Parti üyesi sabah saatlerinde Bodrum Adliyesine giderek CHP Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın şahsiyet haklarına saldırı kastıyla ağır hakaretlerde bulunduğu gerekçesiyle Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu. Suç duyurusunda bulunmak için Adliye Sarayına minibüsler ile gelen kadınların yoğunluğu ise oldukça dikkat çekti.

Diflucan cheap ak parti bodrum kılıçdaroğlu için suç duyurusu (6)Adliye önünde gazetecilere basın açıklaması yapan Ak Parti İlçe Başkanı Çiğdem Demiralp, Bodrum Adliyesi önünde yaptığı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi

“CHP Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu 16.01.2016 tarihinde CHP 35. Olağan Genel Kurultayı’nda ve 19.01. 2016 tarihinde TBMM’nde CHP Grup Toplantısında yaptığı konuşmalarda ve Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarda Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın şahsiyet haklarına saldırı kastıyla ağır hakaretlerde bulunmuştur. Yapılan bu hakaretler sadece % 52 oyla seçilen Cumhurbaşkanımız Recep  Tayyip Erdoğan’ı değil, kendisine oy vermiş milyonlarca kişiyi de rahatsız etmektedir. Yaptığı bu hakaretler ve ağır eleştirilerle ifade özgürlüğünün sınırlarını aşan Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından da Sayın Cumhurbaşkanımıza hakaret etmeye devam ederek, onu; “Diktatörlükle, Diktatör Bozuntusu Olmakla, Şeref Ve Namus Kavramını Ayaklar Altına Almakla, Şeref Ve Namus Kavramını Bilmemekle, Sonuç Olarak Namussuz Ve Şerefsiz Olmakla” itham etmiştir. Bu sebeple Türk Ceza Kanunu’nun 299. maddesinde hükmü bulunan ‘Cumhurbaşkanı’na hakaret’ suçunu işleyen Kemal Kılıçdaroğlu hakkında Bodrum Adliyesi’ne gelerek Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunduk. Sayın Cumhurbaşkanımız milli bilincin ve milli şuurun ifadesidir. Asla yalnız değildir ve bu yürüyüşte asla yalnız yürümeyecektir. Bizler ona yöneltilen saldırıların aslında bizlere yapılığı bilincindeyiz ve onunla beraber yürümeye devam edeceğiz”

Kent Medya Haber koordinatörü Fatih Bozoğlu’nun “Şu andaki suç duyurusu eyleminin diğer kentlerde de eş zamanlı olarak yapılıyor mu? Yoksa sadece Bodrum İlçe Başkanlığına mı özgü?” şeklindeki sorusuna bu eylem Türkiye genelindeki bütün il ve ilçelerde yapıldığını ve Kılıçdaroğlu ile ilgili suç duyurusunda bulunduğunu söyledi.

Daha sonra toplu halde Adliye Sarayına giren AK Partililer ellerindeki dilekçeleri teslim ettiler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.