enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

TALİH KUŞU BODRUM’A KONDU…

TALİH KUŞU BODRUM’A KONDU…
sayısal-loto-büyük-ikramiye-bodruma-çıktı-1
Sayısal Loto’nun büyük ikramiyesini tutturan 3 talihliden 1’Bodrum’dan çıktı. Talih kuşunun başına konduğu Bodrumlu 1 milyon 635 bin lira ikramiye kazandı…
Bodrum Gündem Haber
7 Mayıs Cumartesi günü yapılan çekiliş sonrası Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Sayısal Loto’da 6 bilen 3 kişi, 1 milyon 635 bin 492 lira 50 kuruş ikramiye kazandı. Büyük ikramiyeye ortak olan 3 talihlinin kuponlarının Ankara’nın Altındağ, Bodrum ve Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde oynandığı açıklandı.
sayısal-loto-büyük-ikramiye-bodruma-çıktı-2Bodrum’da ki talihlinin kuponunu ilçe merkezinde bulunan bir bayiden oynandığı öğrenildi. Bayi çalışanları sabah saatlerinde iş yerinin camlarına “Sayısal büyük ikramiye bu bayiye çıktı” yazılı dövizler astı. Bayinin çevresinde iş yeri olanlar ve oradan gelip geçenlerin şanslı talihlinin kim olabileceği hakkında konuştukları gözlendi.
Talihlinin kim olduğu merak konusu olurken, bayi işletmecilerinden İsmail Taylan, vatandaşların ödül kazanmalarına sevindiklerini ifade ederek: “Kime çıktığını bilemiyoruz. Bayiye gün içinde çok fazla insan geliyor. Diyecek bir şey yok kime çıktıysa hayırlı olsun diyelim” dedi.
sayısal-loto-büyük-ikramiye-bodruma-çıktı
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.