enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

KOCADON, ŞAMPİYONLARI AĞIRLADI…

KOCADON, ŞAMPİYONLARI AĞIRLADI…
sutopuTürkiye Minik Erkekler Sutopu Şampiyonu olan Bodrum Yarımada Su Sporları Kulübü’nün minik sporcuları, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.
Bodrum Gündem Haber 
Türkiye Sutopu Federasyonu tarafından, 25-27 Ocak tarihleri arasında düzenlenen Türkiye Minik Erkekler Sutopu Şampiyonası’ndan şampiyonluk kupası ile dönen Bodrumlu sporcular, mutluluklarını Başkan Mehmet Kocadon ile paylaştı.
İstanbul Ataköy Olimpik Yüzme Havuzu’nda kırk beş takımın katılımıyla gerçekleşen turnuvanın galipleri olan on bir öğrenci, şampiyonluğun ardından Bodrum Yarımada Su Sporları Kulübü Başkan Yardımcısı Burak Kandemir, antrenör ve kurucu üye Fatih Pehlivanoğlu ve kulüp üyesi Hasan Sinop ile birlikte Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti. Yanlarında getirdikleri şampiyonluk kupasını da Başkan Kocadon’a uzatarak hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.
Başkan Kocadon, minik sporcuları tebrik ederek spora verdiği desteğin şampiyonluklarla ve iyi derecelerle geri dönüşünü görmekten büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Minik sporcuları, “Mücadeleden sakın vazgeçmeyin!” diyerek de destekleyen Başkan Kocadon, “Sporu hayatınızdan hiç eksik etmeyin ancak derslerinize de mutlaka vakit ayırın. Ben hayatım boyunca hep spor yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Sizin de sağlıklı, mutlu bir gelecek için sporla iç içe olmanızı isterim.” dedi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.