enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

BODRUM MİMARLAR ODASI DAHA İYİ KOŞULLARDA HİZMET VERECEK…

mimarlar odası bodrum temsilciliği yeni bina açılış töreni (5)Mimarlar Odası Bodrum Temsilciliği daha iyi koşullarda hizmet verebilmek amacı ile yeni binalarına taşındılar.

Bodrum Gündem Haber

Yeni taşındığı binasında üyelerine daha iyi koşullarda hizmet vermeyi hedefleyen oda temsilcileri Bodrum’da mimarlık mesleğini icra edenleri bir araya getirdi. Mimarlar Odası Bodrum temsilciliği Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Kalfa ve yönetim kurulu üyeleri, Güray Karabağlı, Yaşar Filiz, Erkut Söylev, Gül Can, Gülten Nur Arslan, M.Suphi Alp tarafından karşılanan misafirlere birde sucuk mangal sürprizi yapıldı.

Mimarlar Odası Muğla Şube Başkanı Osman Köseoğlu ile Milas Temsilcilik başkanı Ayşegül Keskin’de katıldığı geceye yeni oda binasının bahçesinde kurulan mangalda sucuk ve köfte ikram edildi.

Mimarlar Odası üyelerinin katıldığı açılış töreninde, Bodrum’un imar sorunları ve inşaat sektörü konuşulurken, Oda başkanı Cevat Kalfa “Yeni binaya taşınmanın heyecanını üyelerimizle bir araya gelerek kutluyoruz. Binamızı üyelerimize tanıtarak, biraz kışın yorgunluğunu atmak, biraz fikirlerimizi paylaşmak istedik…” diye konuştu.

Ortakent merkezde bulunan yeni bina geniş çalışma ortamı ile oda üyelerine eski hizmet binalarına göre çok daha rahat çalışma imkânı sunuyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.