enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

CHP BODRUM’DA DELEGE SEÇİMLERİ BAŞLIYOR…

CHP BODRUM’DA DELEGE SEÇİMLERİ BAŞLIYOR…

chp bodrum delege seçimi (2)

CHP Bodrum İlçe Başkanlığı “Muhtarlık Bölgesi Delegeleri ve Parti İçi Ön Seçmen Seçimleri” 11 Eylül tarihinde başlıyor…

Bodrum Gündem Haber

Cumhuriyet Halk Partisi Bodrum İlçe Başkanlığı önümüzdeki günlerde yapacağı kongre öncesi, delege seçimleri için kolları sıvadı. Delege seçimleri için genel merkezden gelen talimatlar ışığında bir tarih belirleyen CHP Bodrum İlçe Başkanlığı, 11 Eylül ve 19 Eylül tarihleri arasında delegelerini belirleyecek. 10 günlük süreçte Bodrum’da tüm mahallelere tek tek sandık konulacak ve CHP’li üyeler oylarını kullanarak delegeleri belirleyecek.

İLK GÜN 8 MAHALLE BİRDEN…

CHP’nin delege seçimlerinde ilk gün olan 11 Eylül’de 8 mahallede sandık kurulacak. CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen’in açıklamalarına göre 11 Eylül’de Turgutreis, Bahçelievler, Karabağ, Akçaalan, Gürece, Yaka, Cumhuriyet ve Türkkuyusu mahallelerinde sandıklar kurulacak. 11 Eylül’ün ardından hangi mahallelere hangi gün sandık kurulacağı ise CHP Bodrum İlçe Başkanlığı parti binasında askıya çıkarıldı.

400 KONGRE ve 1,123 DE ÖN SEÇİM DELEGESİ SEÇİLECEK…

Delege seçimlerinin sağlıklı şekilde yapılması için tüm grupların hassasiyet gösterdikleri gözlenen CHP Bodrum İlçe Başkanlığında 6249 üyenin oy kullanma hakkı bulunduğu delege seçiminde, 400 kongre delegesi, bin 123 ön seçim delegesi seçilecek. İlçe kongrelerinin 26 Ekim ile 26 Kasım tarihleri arasında tamamlanması beklenirken, İl Başkanlık seçimleri ise 27 Kasım-31 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek.

recai seymen chp bodrum ilçe başkanı (2)SEÇİMLERİMİZ DEMOKRASİ ŞÖLENİ OLSUN…

CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen gerçekleşecek olan delege seçimlerine tüm üyeleri davet ederek, “Kongre takviminin partiye yaraşır bir şekilde tamamlanmasını arzu ediyor, İlçe yönetimim ve mahalle temsilcilerimden demokratik bir seçim için çaba harcamalarını bekliyorum. Delege seçimleri ve ilçe kongresinin bir demokrasi şöleni şeklinde geçmesini temenni ediyorum…” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.