enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

“İYİ”LER ESNAFLA BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR…

BODRUM (4)

İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı, Yarımada genelindeki esnaf ziyaretlerine dört koldan aralıksız devam ediyor.

Bodrum Gündem Haber

İYİ Parti Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Onur Şahbaz ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında Yalıkavak, Peksimet Mahallesi ve Bodrum Atatürk Caddesi’ndeki esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek sorunlarını ve önerilerini dinlediler. Ayrıca İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen ziyaretlerde mahalle muhtarları da ziyaret edildi.

Yarımada genelinde gerçekleştirilen ziyaretlerde yoğun ilgi gören İYİ Parti Bodrum İlçe Yönetimi ve Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, Meral Akşener’in Türkiye’nin ilk kadın Cumhurbaşkanı olabilmesi için vatandaş ve esnaflardan destek istediler.

YALIKAVAK (9)İYİ PARTİ ÜLKE GENELİNDE BİR SİNERJİ YARATTI…

Seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerinin yoğun bir şekilde devam ettiğini belirten İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Onur Şahbaz şunları söyledi; “24 Haziran seçimlerine kadar ve sonrasında da, çünkü bizim için vatandaşlarımız sadece seçimlerde her zaman hatırlanmalı, halkımızla ve esnafımızla iç içe, yan yana ve omuz omuza olmak için çalışıyoruz. Bu kapsamda Bodrum Yarımadamızın muhtelif bölgelerinde ziyaretlerimiz devam ederken, bugün ise Bodrum merkezde Kumbahçe ve Çarşı Mahalle muhtarlarımızı ziyaret ettik. Sonrasında ise Atatürk Caddesi’ndeki esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. Daha önce de belirttiğimiz gibi yarımada genelinde gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde vatandaşlarımızdan olumlu tepkiler alıyoruz. Halkımız İYİ Parti’ye karşı, Cumhurbaşkanı adayımız Meral Akşener’e karşı umut dolu, sevgi dolu ve İYİ Parti ülke genelinde bir sinerji yaratmış bir durumda. Bunu da vatandaşa dokunduğumuzda, onlarla göz teması kurduğumuzda, onların ellerini sıktığımızda çok iyi anlıyoruz. Tüm çalışmalarımızın karşılığını ümit ediyorum ki 24 Haziran seçimlerinde alacağımıza eminiz. Bu kapsamda bizlere destek veren vatandaşlarımıza, Bodrumlu hemşehrilerimize teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum…”

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.