enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

SANAT KÖYÜNDE “KADIN VE ÇİÇEKLER” DEFİLESİ… FOTO GALERİ…

Ayşe-Gedikoğlu-defile-manşetDibeklihan Kültür ve Sanat Köyü, Moda Tasarımcısı Ayşe Gedikoğlu ile “Kadın ve Çiçekler” temalı bir defile gerçekleşti.

Bodrum Gündem Haber

Ayşe Gedikoğlu, 2018 Yaz Dönemi Defilesi’ni “Kadın ve Çiçekler” temasıyla Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü’nde bulunan Handa Restaurant’da gerçekleştirdi.  Defilede on iki profesyonel manken eşliğinde, toplam seksen adet kıyafet tanıtımı yapıldı. Kadının yaşadığı zorlukları ve kadın şiddetinin arttığı günümüz yaşamında her bir kadının bir çiçek kadar güzel olduğunu vurgulamak isteyen Tasarımcı Ayşe Gedikoğlu, her kadının bir çiçek olduğunu belirterek rengiyle, ışığıyla, güzelliğiyle de bu dünyayı aydınlatmaya devam edeceğini söyledi.  Gedikoğlu’nun, altıncısı gerçekleşecek olan defilede kadının güzel hallerini abartılı çiçek temasıyla vurgulanıyor.

Defilede yer alan kıyafetler, ağırlıklı olarak koton, vual ve ipek emprimeler kullanılarak, her biri tek tek dikilmiş modellerden oluşuyor. Kullanılan kumaşlarda çiçek motifleri, canlı renkler ile renklerin kombinlerinde çiçek aplikeler ve danteller kullanılmış. Koton ve vual emprime kombinlerin dışında özellikle ipek kumaşlarda kadınların yüzlerinin görselleri elbiselerde kulanılırken bazı modeller anne kız takım kombinlerden oluşuyor.

Dibeklihan’da Ayşe Butik adıyla aynı zamanda tasarım kıyafetlerinin satışını da gerçekleştiren Tasarımcı Ayşe Gedikoğlu’nun “Kadın ve Çiçekler” temalı defilesinde Özlem Ersoy, Nilgün Akı, Funda Öncü, Gözde Demiral, Oya İnci, Selda Can, Alena, Elif Olgaç, Perihan Öztabak Özelbey, Özge Tezer, Çınla Gedikoğlu, Cansın Türkdoğan, Nergis Oğuz manken olarak yer aldı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.