Bodrum Gündem

EMNİYET TEŞKİLATIMIZ GÖZBEBEĞİMİZDİR…

EMNİYET TEŞKİLATIMIZ GÖZBEBEĞİMİZDİR…

mhp-bodrum-ilçe-teşkilatı-emniyet-müdürü-ziyareti-2

Milliyetçi Hareket Partisi Bodrum İlçe Başkanı Ömer Varan, geçtiğimiz günlerde Bodrum’a Emniyet Müdürü olarak atanan Cüneyt Yörükoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Bodrum Gündem Haber

Bodrum Emniyet Müdürlüğünde gerçekleşen ziyarette yönetim kurulu üyelerinden Hakan Durna, Ali Gündoğdu, Kadir Bafutçu ve Ümit Akgünlü’de hazır bulundu.

Türk polisinin, devletin karşı karşıya kaldığı her kaos ortamında ortaya direnişe dikkat çeken Başkan Varan, “17-25 Aralık 2013 ve 15 Temmuz 2016 darbe girişimileri ve sonrasında Türk Emniyet Teşkilatı devletine, bayrağına, vatanına ve milletine bağlılığını en üst düzeyde göstermiştir. Emniyet Teşkilatımız, şanlı tarihi boyunca ülkücü hareketin gözbebeği olmuştur. Son yıllarda yaşadığımız hainlikler karşısında emniyetimizin gösterdiği kararlılığı dikkatle izliyoruz. Bodrum gibi görev yapmanın zor olduğu bir ilçede hem size hem de sizin nezdinizde görev yapan meslektaşlarınıza başarılar diliyorum…” dedi.

mhp-bodrum-ilçe-teşkilatı-emniyet-müdürü-ziyareti-1Karşılıklı sohbet ve bilgi paylaşımıyla gerçekleşen ziyarette Bodrum Emniyet Müdürü Cüneyt Yörükoğlu’da, 2018 genel seçimler öncesinde MHP Bodrum İlçe Başkanlığı görevine gelen Ömer Varan’a da başarı dileklerinde bulundu.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.