enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

RAFİNE ZEVKLERİN ADRESİ…

mesa-bodrum-demirköy-projesi-1

Bodrum’un en özel koylarından birinde seçkin bir yaşam: rafine zevkleri barındıran dört mevsim akustik bir yaşam, MESA Bodrum Demirbükü’nde hayat geçiyor…

Gayrimenkul sektöründe 50 yıla dayanan ödünsüz kalite anlayışı ve nitelikli yaşam alanlarıyla yaşam markası haline gelen Mesa; Bodrum’un en özel koylarından birinde MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ projesi ile çok özel bir projeye imza atıyor. Bulunduğu doğal coğrafya ile sınır gözetmeksizin bütünleşen, dört mevsim keşfedilmeyi bekleyen doğası, denize sıfır konumu ve konforun tasarıma dönüştüğü tüm ayrıntılarla Private Luxury bir yaşam konseptini Bodrum’da hayata geçiriyor.

1534151678_MESA_BODRUM_Perspektif_Villa_B_03MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ RAFİNE ZEVKLERİN ADRESİ…

Eşsiz konumu, büyüleyici tabiatı ve ulaşılabilir lüksü doğayla buluşturan mimarisiyle gayrimenkul sektörünün en seçkin ve özel projelerinden MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ MESA tarafından yaklaşık 2 yıllık bir çalışma ile “en iyi”yi hayata geçirmek üzere tasarlandı. Rafine zevklerin stil sahibi estetik ayrıntılar ile buluştuğu çok özel projenin tasarım sürecinde MESA, 7 mimarlık ofisinin katıldığı bir yarışma düzenledi. Yarışma sonunda projeyi, “doğaya karışan mimari” yaklaşımıyla geliştirdikleri yazılım ile yurtiçinde ve yurt dışında birçok başarılı projeye imza atmış Erginoğlu & Çalışlar kazandı. Bu özel yazılım sayesinde yerleri belirlenen ağaçlar sabit bırakılarak, MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ projesi doğaya saygıyı felsefesi ile hayata geçirildi. Tabiata karşı saygılı ve koruyucu bu özenli yaklaşımla birlikte MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ sakinleri, gerçek anlamda doğayla iç içe bir yaşam keyfi tadacaklar.

İçinde bulunduğu muhteşem arazinin tabiat ve coğrafi yapısına büyük bir uyumla gerçekleştirilen proje, doğayla bütünleşen bir mimari yaklaşımla oluşturulmasının yanı sıra zamansız, efektif ve çağdaş bir tasarımla yaratıldı. Ahşap ve taş kullanımının yoğun olduğu MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ projesinde kullanılan geçirgen yüzeylerle güneş ışığından maksimum fayda sağlanması hedeflendi. Tüm dairelerin deniz manzarasına sahip olduğu proje, 200.000 m²’lik bir arazide 67.000 m² satılabilir alan kullanılarak tasarlandı. Projede yeşile ayrılan alan ise 130.000 m² büyüklüğünde.

1534151675_MESA_BODRUM_Perspektif_Rezidans_J_01DOĞAYA SAYGILI PROJE MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ

Çağdaş ve lüks yaşamın tamamen doğanın içinde ve her detayıyla özenle kurgulandığı projenin peyzajı uzun yıllardır Bodrum’da yaşayan Ata Turak’a teslim edildi. Bodrum’un doğasına ve florasına hakim Ata Turak’ın projede kullandığı tüm bitkiler Bodrum’un mikro iklimine, toprak ve su yapısına uygun olması sebebiyle suya asgari düzeyde ihtiyaç duyuyor. Her detayda doğaya olan saygısını ortaya koyan MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ’nde hayatın başlaması ile birlikte yeşil alan sulamasının deniz suyunu tatlı suya çevirerek yapılması planlanıyor.

1534151663_MESA_BODRUM_Perspektif_Genel__13_BODRUM’UN EN ÖZEL KOYU DEMİRBÜKÜ

Geceye ve gündüze ayrı ayrı renklerini veren ve sadece size özel bu koyda, deniz kokusuyla uyanıp yeşile doyabileceksiniz. Mimari tüm detayların doğayla buluştuğu kusursuz uyuma sahip MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ projesi 3 farklı villa tipi, geniş terasları ve yemyeşil bahçeleriyle 6 farklı rezidans ünitesinden oluşuyor. 2+1 ‘den 5+1’e kadar 210 rezidans, 5+1 ve 6+1 tiplerinde 50 villa ve butik bir oteli bulunan projenin dairelerinin büyüklükleri 118 ile 520 metrekare arasında değişiyor.

1534151655_MESA_BODRUM_Perspektif_Genel__10_MAKSİMUM KONFOR DÖRT MEVSİM MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ’NDE…

Mavinin, yeşilin, denizin ve ormanın dinginliğini tüm yıl boyunca MESA farkı ile yaşamanın mümkün olabileceği BODRUM DEMİRBÜKÜ projesi ile MESA, kalitesine özgü lüks standartlarını bir üst seviyeye taşıyor. Ulaşılabilecek en yüksek konfor ile teknoloji, kalite, hacim, yaşam ve sosyal olanakları Mesa kalitesiyle sunuluyor. Proje ayrıca açık havuzu, ve projeye özel restoranının yanı sıra 2,5 kilometrelik koşu ve yürüyüş parkuruna sahip. Sporlarını bir eğitmen eşliğinde yapmayı tercih edecek MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ sakinleri proje kapsamında personal trainer hizmetinden de yararlanabilecek.

1534151668_MESA_BODRUM_Perspektif_Rezidans_D_03BODRUM’UN MERKEZİNDE AKUSTİK BİR YAŞAM

Bodrum Merkez’e 10 dk, Torba’ya 3 dk, Göltürkbükü’ne 8 dk ve Yalıkavak’a 15 dk mesafede yer alan MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ Milas-Bodrum Havaalanına ise sadece 35 dakika uzaklıkta ve Bodrum’un en büyük marinaları olan Yalıkavak Marina 13 deniz mili, D-Marin Turgutreis 19 deniz mili, Milta Bodrum Marina 30 deniz mili uzaklıkta bulunuyor.

Cennet Koyu’na komşu eşsiz bir konumdaki MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ doğanın sükuneti ve denizin berrak sularıyla tüm huzur veren seslerin eşliğinde akustik bir yaşam vaat ediyor.

MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ projesinde günün her anında yaşamınızı kolaylaştıran asistan hizmetleri, aktivite takvimi hazırlanması, restoran rezervasyonlarının yapılması, sadece size özel karadan ve denizden ulaşım hizmetleri Mesa farkıyla sunuluyor.

1534151670_MESA_BODRUM_Perspektif_Rezidans_E_07MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ’NDE ÇOCUKLAR DA AYRICALIKLI

Projede ayrıca çocukların hayal dünyasını beslemek, mutlu ve güvenle büyümelerini sağlamak için her detay düşünüldü. Ağaç evler, parklar, uzman eğitmenler eşliğinde miniklerin keyifli zaman geçirebilecekleri çocuk kulübü gibi eğlence durakları, MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ’nün küçük ev sahiplerini bekliyor.

1534151649_MESA_BODRUM_Perspektif_Genel__11_LANSMANA ÖZEL FIRSATLAR DEVAM EDİYOR

Oldukça yoğun talebin olduğu MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ projesinin inşasına 2018 Ocak ayında başlandı. Teslimatlar ise 2020 yılının Ağustos ayında gerçekleştirilecek.

Bodrum’un en özel koylarından birinde yer alan bu çok özel projenin fiyat aralığı ise 650.000 Dolar ile 3.850.000 Dolar arasında değişiyor. Bu özel proje için MESA dolar kurunu 4,90 olarak sabitledi. Ayrıca lansmana özel %15 peşin ve %10 lansman indirimi yapılmaktadır.

31 Ekim’e kadar yürürlükte olan uygulama sayesinde %18 KDV oranı yerine %8 KDV oranı fırsatı da bu projede uygulanmaya devam ediyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.