enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

BODRUM BELEDİYESİ GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYOR…

niyazi-atare-bodrum-belediyesi-gece-gündün-çalışıyor

Bodrum Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Muğla Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MUSKİ) iş birliği ile Bodrum merkezde bulunan yağmur suyu ve drenaj kanallarının temizliği yapıldı.

Bodrum Gündem Haber

Bodrum Belediyesi ve Muğla Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Niyazi Atare’nin de takip ettiği temizlik çalışması vatandaşların günlük yaşantılarına engel olmamak için günün ilk saatlerinde başladı. Ekipler tarafından sabaha karşı saat 04.00’de başlayan temizlik güneş doğana kadar devam etti.

kanallar temizlendi  (11)Bodrum Belediye Meclis Üyesi Niyazi Atare Kurban Bayramında Bodrum’un nüfusunun bir milyona yaklaşacağını ifade ederek “Bilindiği gibi Bodrum bayramlarda insan nüfus yoğunluğu zirve yapıyor. Bodrum Belediyesi olarak bayram temizliğimizi günlük yaşantıya engel olmamak için sabah gün doğmadan başlayıp gün doğumuna kadar tamamlıyoruz. Bayram süresince de gerek Bodrum’da yaşayanların ve gerekse misafirlerimizin rahatlığı için elimizden geleni yapıyoruz. Gece gündüz kesintisiz olarak Belediye hizmetlerimiz devam edecek…” dedi.

Büyük bir özveriyle yapılan çalışmalar sonunda Kale Caddesi, Dr. Alim Bey Caddesi ve Hilmi Uran Meydanı’ndaki yağmur suyu ve drenaj kanalları, biriken çöp ve atıklardan temizlendikten sonra yıkandı.

Yorumlar

  1. etem dedi ki:

    yapma bodrum gündem yapma gece gündüz ha yapıan iki üç sokak koskoca kocadon beediyesi yapma bodrum gündem yapma gece gündüz ha