enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

“Bana Destek Olan Ve Sempati İle Kucaklayan Tüm Muğla Halkına Teşekkür Ediyorum…”

“Bana Destek Olan Ve Sempati İle Kucaklayan Tüm Muğla Halkına Teşekkür Ediyorum…”

Cumhuriyet Halk Partisinden Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday adayı olan Oral Karakaya, Osman Gürün’ün Muğla’da tekrar CHP’den aday gösterilmesinin ardından sosyal medya hesabından aday adaylığı sürecinde kendisine destek olan Muğlalılara  teşekkür ve veda mesajı yayınladı.

Çiçek Bozoğlu/Bodrum Gündem

Cumhuriyet Halk Partisinden Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday adayı olan Oral Karakaya, teşekkür ve veda mesajı yayınladı.

Oral Karakaya sosyal medya hesabından yayınladığı veda mesajında, aday adaylığı sürecinde kendisine partili partisiz destek olan ve sempati ile kucaklayan Muğla halkına teşekkür etti. Karakaya’nın sosyal medya hesabından yayınladığı mesajı şöyle

“Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi, Muğla Büyükşehir ve Ula, Dalaman, Menteşe, Kavaklıdere, Milas ve Datça Belediye Başkan Adaylarımızı dün itibarıyla açıklamıştır. Adaylarımızı tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adaylığım sürecinde bana destek veren “değişim grubu” adını verdiğimiz siyasi çalışma grubumuza, proje ve iletişim çalışmalarımızı yürüten teknik ekibimize, örgütlerimize, delege ve üyelerimize, diğer partilere mensup olup da bana destek veren hemşerilerime, eşime, oğluma, akrabalarıma, dostlarıma teşekkür ediyorum. Kısa süre içinde, beklenenin çok üzerinde bir destek ve sempati ile beni kucaklayan tüm Muğla halkına saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Hoşçakalın.”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.