Bodrum Gündem

Bodrum Çarşının Çehresi Değişiyor…

Aralık ayı başında Çarşı Mahallesi’nde başlayan zemin ve yağmur suyu hatları bakım, onarım ve yenileme çalışmaları devam ediyor.

Bodrum Gündem Haber

Çarşı Mahallesi Hilmi Uran Meydanı ve Doktor Alim Bey Caddesi’nde geçtiğimiz haftalarda başlatılan çalışmalar, olumsuz hava şartlarının ardından hızla devam ettiriliyor. Hilmi Uran Meydanı’nda gerçekleştirilen zemin söküm işlemleri sonrası alt yapı çalışmalarının da tamamlanmasıyla son olarak bölgede beton döküm işlemi gerçekleştirildi.

YK-Enerji-14062024
YK-Enerji-14062024
previous arrow
next arrow

Çarşı Mahallesi’nin tamamında Muğla Büyükşehir Belediyesi MUSKİ ile Bodrum Belediyesi ekiplerinin koordineli olarak yaptıkları çalışmalarda, yağmur suyu kanalları, eskiyen kanalizasyon bağlantıları ve içme suyu borularının yenileneceği ve zeminin yaklaşık 12 bin metrekare doğal traverten taşlarla kaplanacağı belirtildi.

Bodrum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün denetiminde yapılmakta olan Hilmi Uran Meydanı ve Doktor Alim Bey Caddesi’ndeki altyapı çalışmalarının kısa sürede tamamlanacağı, üst yapı çalışmalarına da yılbaşından sonra devam edileceği ifade edildi.

Yorumlar

  1. bdrm dedi ki:

    yeni asfalt cavusu hayirli olsun secim yaklasirken onune gelen hizmet askiyla yanip tutusuyo biz boyle artisler degil hizmet edecek kadrolar kuracak bir baskan ve bbelediye meclisi istiyoruz muglada halk zamani geldiginde ddgisimi kendi yapar demistiya sayin mehmet Kocadon bodrum icin de ayni bodrum da degisimi halk kendi yapar lafla peynir gemisi yurumuyo