enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

CHP İl Başkanı; “Birlik ve beraberlikle Martın Sonu Bahar”

CHP İl Başkanı; “Birlik ve beraberlikle Martın Sonu Bahar”

CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu yaklaşan yerel seçimlerde birlik ve beraberlik içerisinde bir Muğla’nın yine Türkiye’ye örnek olacağını söyledi…”

Bodrum Gündem Haber

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesi Muğla’da adaylar netleşirken CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu gündemdeki konularla ilgili yazılı bir basın açıklaması yaptı. Bodrum dışında 12 ilçenin adaylarının netleştiğini söyleyen CHP Muğla İl Başkanı, İyi Parti ile ittifak içerisinde, birlik ve beraberlikle bu yerel seçimlerde Muğla’nın Türkiye’ye örnek bir sonuç alacağını belirtti.

CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu açıklamasında; “Cumhuriyet Halk Partisi olarak önümüzdeki yerel seçimlerde Muğla’da ve ülkemizin birçok şehrinde iddialıyız. Yerel yönetimler olarak yaşanacak, nefes alınacak, örnek şehirleri partimizin belediye başkanları yaratıyor ve vatandaşlarımız bu şehirlerde huzurlu ve mutlu biçimde yaşamlarını sürdürüyor. Muğla’da Bodrum ilçemiz dışında adaylarımız belli oldu. İyi Parti ile Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nda ittifak halinde ve 13 ilçede kendi adaylarımızla yarışa giriyoruz. Partimizin uygun gördüğü, 13 ilçe belediye başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkanımız ile daha güçlü ve dinamik bir şekilde 31 Mart seçimlerine gideceğiz. 2014 yılında Büyükşehir olan Muğlamızda başlatılan hizmetler, yatırımlar ve projeler birbirleriyle uyum içinde çalışacak belediye başkanlarımızla devam edecek ve Muğlamız sağlam temeller üzerinde yükselecek…” dedi.

“Demokrasi Mücadelesinde Tüm adaylara başarılar diliyorum…”

2019 Yerel seçimleri öncesi bazı ilçelerde aday değişikliğine gidildiğini söyleyen CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu bayrağı devralan yeni adayların Muğla için ellerinden gelenin fazlasına yapacağına inandığını belirtti. CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu; “Muğla genelinde genel merkezimizin kararı, anket sonuçları ve diğer kriterlerle adaylarımız Bodrum dışında belirlendi. Bazı ilçelerimizde mevcut belediye başkanlarımız bazı ilçelerimizde de farklı arkadaşlarımızla 2019 yerel seçimlerine giriyoruz. 13 ilçesi olan Muğla’da bir takımın parçası olarak tüm aday arkadaşlarımızın üzerine düşen vazifeyi en iyi şekilde yerine getireceğine yürekten inanıyorum. Bayrağı yeni devralan arkadaşlarımız da yeni bir heyecanla Muğla için çalışmaya başlayacaklar. Bu süreçte tekrar aday gösterilmeyen arkadaşlarımızın partimizden istifa ederek başka partilere geçmesini de vatandaşlarımızın takdirine bırakıyorum. Muğlamıza, partimize bugüne kadar başarıyla hizmet vermiş bu arkadaşlarımızın aday gösterilmemeleri nedeni ile genel merkezimizi ve partimizin ileri gelenlerini hedef gösteren açıklamalar yapmaları da bu seçim sürecindeki en talihsiz durumdur. Çünkü 2014 seçimlerinde kendilerini aday gösteren yine partimiz ve vatandaşlarımızın teveccühüdür. Tekrar aday gösterilmeyen arkadaşlarımızın demokrasi geleneği ile Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında kalarak yeni aday gösterilen arkadaşlarımızın arkasında bir güç olarak yanımızda olmalarını ve partimizin başarısı için ter dökmelerini de bu süreçte gönül arzu ederdi. Sanıldığının aksine kamuoyuna yansıyan ve sosyal medyada dolaşan bilgi kirliliğine rağmen partimizden istifalar da söz konusu değildir. Vatandaşlarımızın desteği, güveni ile bu yerel seçimlerden de başarıyla çıkacağız. Bu yerel seçimleri beka sorunu olarak gören siyasi anlayışa en güzel cevabı sandığa ve demokrasiye inanan vatandaşlarımız verecektir. Bu nedenle tüm vatandaşlarımızı demokratik haklarını kullanmak için sandığa davet ediyor, martın sonunun bahar olacağına inanmalarını istiyoruz…” şeklinde sonlandırdı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.