enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Muhtarlar Meclis Üyesi Gibi Çalışacak…

Aras: Gelir Düzeyi Ne Olursa Olsun, Bodrum’da Herkes Mutlu Yaşayacak

Muhtarlar Meclis Üyesi Gibi Çalışacak

CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Ahmet Aras, Bodrum’un köyden mahalleye dönüşen ancak bugüne kadar yeterli hizmet alamayan tüm mahalleleri için kolları sıvadı.

Bodrum Gündem Haber

Bodrum’da büyük bir kesimi oluşturan dar gelirli vatandaşların, Bodrum’da huzurlu ve mutlu yaşaması için tüm gücünü harcayacağını söyleyen Aras, “eşit ve adil” hizmet sözü verdi. Aras, Bodrum’un köy kimliğini kaybetmeyen Peksimet, Dereköy, Gürece ve Türkmen Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu, yıllardır özlenen belediyeciliğin müjdesini verdi. Kadınlara meslek edindirme ve el sanatları kursları açacaklarını, çalışan ve düşük gelirli anneler için belediye kreşleri oluşturacaklarını anlatan Aras, çocukları da unutmadı. CHP Adayı Aras, Peksimet Kütüphanesi’nde miniklere  “23 Nisanda hep birlikte Anıtkabir’e gidiyoruz” diye seslendi, miniklerin gönlünü fethetti.

Peksimet Çocuklarının Ahmet Aras Sevgisi

Ahmet Aras, Dereköy ve Peksimet mahallelerinde halkın büyük coşkusuyla karşılandı. Bodrum’un kenarda kalan ve turizm ekonomisinden yeterli payı alamayan mahallelerine çok acil hizmet sözü veren CHP Adayı Aras, “Bodrum’da çok zor şartlar altında yaşayan düşük gelirli vatandaşlarımızın hayat şartlarını biraz olsun iyileştirmek için ne gerekiyorsa yapacağım. Kadınlarımızın üretime katılmalarını ve kazanabilmelerini istiyorum. Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Onların iyi şartlarda yaşaması için elimden ne geliyorsa yapacağım. Yeter ki sizler, belediyeden ne istediğinizi söyleyin. Biz sadece hizmet etmek için geliyoruz. Bundan sonra halk isteyecek, biz yapacağız” dedi.

Muhtarlar Meclis Üyesi Gibi Çalışacak

CHP Adayı Ahmet Aras’ın bir diğer durağı da Türkmen Mahallesi’ydi. İmar sorunu çözülemediği için altyapı hizmeti alamayan ve belediye işlerinde sorun yaşayan mahallelileri dinleyerek notlarını alan Aras, başta içme suyu ve altyapı olmak üzere imar da dahil tüm sıkıntıları acil çözüme kavuşturacaklarını söyledi. CHP Adayı Ahmet Aras, “Muhtarlarımız belediye meclis üyemiz gibi çalışacak. Onlarla birlikte, tüm sorunların üstesinden geleceğiz” dedi.

Gençlikten Aldığımız Güçle

Günün sonunda Yalıkavak’ta gençlerle buluşan CHP Adayı Ahmet Aras, “Yeni bir sayfayız, genç bir ekibiz, yeni bir çalışma sistemi ve yeni bir felsefeyiz” diyerek gençlikten aldığı güçle Bodrum’da çok büyük bir değişim başlatacağının müjdesini verdi. Aras “Gençleri yönetime katacağız. Sizin dünya görüşünüze, enerjinize ihtiyacımız var. Gelin, bizimle birlikte çalışın Bodrum’u kurtaralım” diye seslendi.

Sitelerin Su Sorunu Kalmayacak

Aras, seçim gezilerinde siteleri dolaşmayı da ihmal etmiyor. Bodrum’da Kale Konut ve çevresindeki site sakinleriyle bir toplantı yapan Aras, kuyu suyu kullanan ve içme suyu, toplu taşıma gibi sorunlarla boğuşan sitelere çözüm vaat ediyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.