enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Bodrum’da Tiyatrolu Günler Devam Ediyor

Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Bodrum Belediyesi Nurol Kültür Merkezi’nde Çizmeli Kedi ve Seferi Ramazan Bey’in Nafile Dünyası oyunları ile kış sezonuna devam ediyor. 

Bodrum Gündem Haber 

Nurol Kültür Merkezi, bundan böyle birinci yaşını dolduran Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun oyunlarına ev sahipliği yapacak. Oyunların bilet satışları da Biletix’in yanı sıra hafta içi her gün 09.00/17.00 saatleri arasında aynı yerden temin edilebilecek.

Çizmeli Kedi… 

2018 yılında kurulan ve Genel Sanat Yönetmenliğini Hüseyin Akşen’in yaptığı Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun ilk çocuk oyunu Çizmeli Kedi, Duygu Cindoruk tarafından uyarlandı. Gülbin Yeşil’in yönettiği “Çizmeli Kedi”de; Oğulcan Çelik, Yerkan Kahraman, Cansın Yunt,  Ziba Türk, Fatih Serdar Yılmaz ve  Sertaç Aydın oynuyor.

Program:

21 NİSAN PAZAR, 5 VE 30 MAYIS PAZAR 2019 SAAT: 14.00

Seferi Ramazan Bey’in Nafile Dünyası…

Bodrum’da her oyunda kapalı gişe oynayan, Türk Tiyatrosu’nun duayenlerinden Oktay Arayıcı’nın ölümsüz eseri Seferi Ramazan Bey’in Nafile Dünyası ise büyük beğeni ile izlenmeye devam ediyor. Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Hüseyin Akşen’in yönetmenliğini yaptığı oyunda, ünlü oyuncular Tarık Pabuççuoğlu, Erdal Cindoruk, Mihriban Er ve Tiyatronun Genel Sanat Yönetmeni Hüseyin Akşen’in yanı sıra Gülbin Yeşil, Oğulcan Çelik, Ziba Türk, Yerkan Kahraman, Cansın Yunt ve Sertaç Aydın yer alıyor.

Program:

10 MAYIS CUMA 2019 SAAT: 20.30

Bilet Satış Noktaları: Hafta İçi Her Gün Nurol  Kültür Merkezi OASİS AVM ve Biletix

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.